Çok pis içimden geldi eski sevgilime

(ayrılalı 10 gün olmadı gerçi) senden nefret ediyorum diye mesaj atmak. ama konuşmaya bahane arıyomuş gibi olur diye de pek yanaşamıyorum. öyle gibi mi olur sizce?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• nefretle-sevgi birbirinden çok uzak görünse de aslında ince bir ufuk çizgisi vardır aralarında.birinden diğerine geçmek an meselesidir...

nefret güçlü bir duygudur...tıpkı sevmek gibi..onu umursamadığını göstermek istiyor ve buna kendini de inandırmak istiyorsan,tepkisiz olmalısın..hiç tepki=hiç sevgi...

ama nefret ediyorum demek istediğine göre hala seviyorsun ve aslında nefretini duyurmak isterken sevdiğini haykırmak istiyorsun..bunu bu kadar istiyorsan ya git bir kuyuya haykır ya da indir süngülerini ve hiç umursamadan sevdiğini söyle direk..karar senin..your lıfe!

0|1
    0|0
    • Yorum çok güzel tebrik ederim ama şu kuyuya haykırmayı anlamadım :P :))

• Nidas ın kulakları hikayesini hiç duymadıysan doğaldır..Önemli olan gerçekten ne istediğine karar vermen..kendini ve karşındakini yıpratmadan!

• çok haklısın. seviyorum da zaten yalan yok. göstermek istediğim şeyse onu umursamadığım. ama bir yandan da çok sinirli olduğumu ve nefret ettiğimi de bilsin istiyorum. falan filan karışık.

Erkekler Ne Diyor 7

• gururuna yenil yazma pişman ol

0|0
    0|0
  • Sen zaten konuşmak istiyosun bence :D

0|0
    0|0
  • Evet konuşmak için bahane arıyor bu diye bilir. Neden böyle bişey yazmak geliyor içinden gerçekten konuşmak mı istiyorsun ?

0|0
    0|0
    • çünkü nefret ediyorum ilk olayın şokuyla sert şeyler söyleyemedim

• teşekkür ederim mantığımın söylediği de bu zaten :)

• belkide mantığın benim :P rica ederim

• geber bitch! yaz. daha samimi.

0|0
    0|0
  • Onu unutamadığı ve seni elinde tuttuğunu düşünür iyice umursamaz hale bürünür

0|0
    0|0
  • öyle olur atma

0|0
    0|0
  • yazma. cevabım çok kısaymış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• daha çok sevenler unutamayanlar yaraları olanlar sitem mesajı atarlar..

severken iyide ayrılınca nefret felan yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
  • link aynen öyle olur

0|1
    0|0
  • zaten konusmaya bahane arıyorsun :)

0|0
    0|0
  • nefret degılde o tarz bsy yaz aslında neden ayrıldınızı yazsan daha ıı olur

0|0
    0|0