Düğünden önce gelinlik giymek uğursuzluk diyorlar

düğünden önce gelinlik giymek uğursuzluk diyorlar arkadaşım bir kaç örnek verip bir halasının olduğunu ve diğer halasının eşinden ayrıldığını söyledi. benimde kız arkadaşım öyle bir hevesle gelinlik giyip fotoğraf çektirmiş. altına yorum gelmiş düğünden önce gelinlik giyen bir arkadaşım morgda diye. ben şahsen inanmıyorum bunlara ama ya bişey olursa da ölürse diye çok korkuyorum. böyle bişeyin mümkün olma olasılığı nedir ? öyle yorumlar atın ki böyle bişeyin mümkün olmadığına tamamen inanıyım . lütfen bekliyorum yorumlarınızı.

Güncellemeler:
mantıklı Yorumlarınız İçin hepinize Teşekkür ediyorum iyi geeceler :)

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalık ya..Düğünümden önce onlarca gelinlik denedim çıkardım.Ayrıca gelinliğim dikilirken 10 kere provalar için giymiştim.Gelinliği teslim aldıktan sonrada düğüne kadar birçok kez giyip etrafımdakilere gösterdim..Hala yaşıyorum.

1|0
    0|0
    • hala yaşıyormusun :A inanılır gibi değilll :D ölümün yakın dikkat et kendine :D +1 +1 :))

• sorudan dolayı öyle dedim bu soruya göre ölmş olman gerekiyordu adamlar gelinlik giyeni öldürüolar iki dakikada..:D

Kızlar Ne Diyor 13

• Tövbe haşa inanmayın şöyle batıl inançlara... Allah ol derse olur... olma derse olmaz... Allah bilir orasını... Onun gücünden büyük güç var mı...?

1|0
    1|0
  • Batıl inanç hepsi çok takılmayın öyle bir şey yok :) eğer öyle olsaydı mankenler ölürdü gelinlik defilesindeki...

0|0
    0|0
  • Öyle bir seyin mümkün olmasi IMKANSIZ. Ugursuzluk denen bir sey yoktur, inanmayin. Tamamen batil inanc.

0|0
    0|0
  • sen de smokin giy ölürseniz birlikte ölün.

1|0
    0|0
  • Hahaha saçmalama :D

Gelinlik dediğin beyaz renki kabarık bir elbisedir. Her zaman kabarık da olmaz. Hatta her zaman beyaz da olmaz. Bu durumda aslında gelinlik diye belli bir şey yoktur. Gelinlik biçimi kültürden kültüre değişir. Dolabımdakı beğendiğim bir elbiseyi düğünümde giyip gelinlik yapabilirim. Yani varmak istediğim nokta şu ki bütün bunlar kültürel zırvalıklar. Batıl inançlar da öyle :) Bu arada arkadaşım morgda diye yorum yazan da bildiğin psikopatmış.

0|0
    0|0
  • bunlar batıl inanç olacak şey değil onların eceli gelmiş ölmüşler bunu ona bağlamak yanlış iyi bak ki iyi olsun

0|0
    0|0
  • Bunlar sadece inançlar. Allah ömrümüzü ne kadar yazdıysa o kadar yaşarız. Bu günden yarına itibar yok. Az sonra başımıza ne geleceğini kim bile bilir ki. İnanma böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • dügünden once denemek için mi giydi ?

0|0
    0|0
    • Hayır Öyle Bi heves giydi

• hımm .s bende heves etmıstım annem gıydırmedi ugursuzluk olurmus .s.s ne kadar dogru yanlıs bılemeyız ama

• batıl inanç duydumda bu kadar palavrasını duymadım :D

0|0
    0|0
  • Hrıstıyanların batıl inancı

0|0
    0|0
  • Korkunç bir film serisinin devamını mı çekiyonuz anlamadım.

1|0
    1|0
  • ben modellik yaptım giymediğim gelinlik kalmadı öyleyse ben yandım :)

0|0
    0|0
  • bende giydim beraber seçtik çünkü gelinliğimi ölmem herhalde Allah korusunda pek inanmıyorum butarz şeylere

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• geçmişi ve geleceği en iyi Allah bilir...olacaksa eğer düğünden önce ayakkabı giysen yine olur...inanma bu tür şeylere...

1|1
    0|0
  • hangi dinmiş bu

gelinlikte giyse giymesede

allahın belirlediği bir zamanda ölür insan

0|0
    0|0
Yükleniyor...