Kas ağrısı-sporcular bakabilir mi?

Saniyelik dinlenmeyle dumbelle küsür mekik çektim fazla yüklendiğim için karın kasları ağrısından kıpırdayamıyorum çok açıyor nasıl geçer yardım edin

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dinlen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hamlık agırısı yasıyorsun bu gayet normal.. bunun derecelerı var tabı senınkı cıddı bır durum olarak görebilirz bunun sebebı ise uzun zaman kasların drence ugramayıp bıranda drence ugrayınca kasların tepkımeye ugruyor bu agrıların oluşmasıda bundan kaynaklanıyor.. spor başladıgın zaman çok düşük ağırlıklarla ve hatta sadece vücut agırlıgınla kendını cok yormadan sporunu yapmalısın.. biz buna adaptasyon süreci diyoruz.. hareketlerı makınelerı egzersiz çeşitlerini tamal kurallarını öğrenme süreci.. daha sonra yavas yavas ağırlıkları arttırırsın böylelıkle kasların alışmış olur ve hamlık agrılarından kurtulmuş olursun.. şu an senin yapman gereken şey bol bol dinlen agrıyan bölgeye soguk ya da sıcak suyla sabunla ovman ve bol su içmendir.

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici bir krem sür mümkünse masaj yaparak sür, agrı kesici ve yine kas gecsetici bir hap içebilirsin, ya da bekle 2-3 güne hafifler.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler.

• Hmm o zaman ilacı zaman ve yukarda yazdıgım gibi kas gevseticiler :) geçmiş olsun

• Anladım iyi geceler 😊

• Olum sporcular doktor mu
    sporculara soruyon sporcu dedigin mekik ceker sinav ceker bu kadar bilir kendisini zorlarsa g0te gelicegini zorlamadan yapar bu kadar

0|0
    0|0
  • Uzun süredir yapmıyorsan ondandır, kendiliğinden açılırsın.

0|0
    0|0
  • 1 cay kasigi toz zerdecali yogyrt ya da sutle karistir tuket iyi gelir. 1cay kasigi tarcin ve birazcik karabiber de ekleyebilirsin

0|0
    0|0
  • İlk kez yaptıysan düzelir 4 güne falan

0|0
    0|0
  • yumurta ye sabahları bır tane koy yumurtası olursa ne ala gece yatarken bır saat once sut ıcc hergun degıl ama

0|0
    0|0
  • ısınmadan çektin ya da daha ilk günün o yüzden ağrı yaptı veya haddinden fazla fazla zorladın?

0|0
    0|0
  • dinlen birde magnezyum al

0|0
    0|0
  • Kafanı kaldır ve parmaklarınla vurarak masaj yap oraya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ara vererek yap hoş bugün hareket edecek halin kalmamıştır ama :)
    bir iki güne azalır merak etme

0|0
    0|0
  • Bekliyeceksin yapacak bişey yok bir daha da set arası dinlen

0|0
    0|0
Yükleniyor...