Kapat

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz bu liste kilo almak için nasıl?

Meraba bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim çok değil 5 kilo almak istiyorum fakat en az yağla ve yavaş yavaş 1.5 ay gibi bir sürede. Özellikle karın bölgemin yağlanmaması benim için çok önemli sizce bu liste nasıl kilo almak isteyen bir kadın için?
1. öğün:
en az 2-3 yumurta
Tak buğday ekmeği ve light kaşardan 1 tost
5-10 zeytin domates
2. öğün:
Büyük bir elma veya muz
3. öğün:
150 gram tavuk göğsü
1 tabak tam buğday makarna ya da bulgur pilavı
yağsız ayran
4. öğün:
2 avuç badem
1 meyve
5. öğün:
3. öğünün benzeri
6. öğün saat 10 gibi
Muz bal yağsız süt karışımlı shake
önerileriniz eksik veya fazla olan şeyleri söylerseniz çok sevinirim yardımcı olanlara teşekkürler

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bana kalırsa 3 öğün yeterli.. sabah tost yeme bence akşam 10dan sonra bal yemenı tavsıye etmem.. bunların harıcınde liste güzel.. ıdmanlarını sağlam yapmalısın.. temel olarak 8-10tekrar aralıgında maxımum agırlıklarla çalşmalısın nekadar agır ıdman yaparsan okadar gelişim için yıkım oluşturmuş olursun.. kg basına enaz 2grm proteın ve kompleks karbonhıdrat alacasksın ve saglıklı yaglar.. enaz 7-8saat kalıtelı uyuku uyuyacaksın.. en doğru yolda hacim bu sekılde yapabılırsın.. agırlık ıdmanlarını uzun suredır yapıyorsan kas kutlen okadar yava gelışıcektır demektır. zira max hacim 1. yılda olur daha sonra bu oran düşer

1|0
    0|0
    • Yok ilk defa ağırlık çalışıcam daha önce vücut ağırlığıyla spor yaptım

• Ama o zaman yağ birikmez mi

• hayır neden yaglanasasın kı adaptasyon surecınde yıne efır harcayacaksın sonuçta.. sadece ağırlıkların çok hafif olacak alışana kadar böyle sonra yavaş yavaş arttıracaksın.. ayrıca kardioyda yapacaksan eger zaten kalori harcamış olacaksın

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Kilo alacaksan böyle Light ürünlere gerek yok spora yazıl karbonhidrata aban

0|0
    0|0
    • Gerek var ben en az yağla kilo almak istiyorum

• Bu kas hacmini büyütmeden olmaz çünkü genetik bişey o yüzden dediğin gibi anca spor yaparak kilo alabilirsin

• kilo almaya yönelik gelmedi bana. boy kilon ne ki?

0|0
    0|0
  • miskinlikte yapmalısın

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Çoğunu denedim olmayınca olmuyor kaldım 49 kiloda

0|0
    0|0
    • ben denemedim kilo almayı ilk defa denicem olmayınca olmuyor diye bişey yok

• bebe bisküvisine de dene işe yarıyormuş denemedim ama ben

• spora baslayin ve yediginiz kompleks karbonhidratlari artirin. bulgur pilavi makarna haslanmis patates bol bol yeyin alirsiniz kilo. ben 5 ayda 10 kilo aldim sporla

Yükleniyor...