Kendimi nasıl sakinleştireyim, böyle bir durumda ne yapardınız?

bu senede puanlarım kötü geldi her sene yakın puanlar geliyor zaten yahu benden 4 yaş küçük kuzenim var bu sene üniye gidicek kardeşim var oda seneye lisede sınıfta kalmıştım bide çalışmadım ya hem çalışmıyorum hem de üzülüyorum var mıböyle dengesizlik o kadat sinirliyimki kendime insanların neden kendini jiletleyip eroin kullandığını tamda şimdi anladım kendine zarar vererek rahatlıyorsun çünkü zaten kendine en büyük zararı yine sen veriyorsun...nedir bendeki bu istikrarsızlık dengesizlik öğlen çok sinirliyken akşam öyle sakin öyle iyimser oluyorumki bazen kendiliğinden ağlama geliyor ..ruh haalim hemen değişiyor 3.girişinde bile kazanamayn biri olarak kendimi nasıl sakinleştiriyim ya da en kesin çözüü nasıl bir intihar çeşidi seçiyim çünkü kendi salaklarıma tahammül edemmiyorum artık geriye dönüp bakınca içim sızlıyor

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ya otur adam gibi çalış ya da bir koca bul evlen çoluk çocuğa karış.. intihar etmek de çözüm değil..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sacmalama dunyanin sonu degil ya yine calis hazirlik yap yani sank tek puani kotu olan senmisin

o zaman hepsi kendini oldursun oyle dusunme

0|0
    0|0
  • Niye calismiyorsun calissan iyi bir yere gelecektin bence kendine bakman lazim..Kendine bir soru sor ben ne yapiyorum..İste sorun isteksizlikten..kendine guven...

0|0
    0|0
  • Kafanı klozetin içine sok ve senden kötü olanların olduğunu hatırla ŞÜKRET!

0|0
    0|0
  • akılsızlık yapmısın otur calıs ısının adı ney

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini dinle ne istiyorsun amacın ne önce bunu bir öğren.Hem çok isteyip hemde böyle olması olmaz var bir eksik canım.

0|0
    0|0
    • be hemşire olmak istiyorum diplomat olmak istiyorum ama sözel olduğumdan ve sayısala kafa basmadığından tek doğru düzgün seçenek öğretmenlik sözelde ne varki buda beni çalışsam ne olacakki gibi bir düşünce oluşuyo bende

• Kendi düşen ağlamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...