1 sene çıktığım insan aynı okuldan başkasını buldu

ben ona bekaretimi vermiştim sevmiştim şimdi herkesin diline düşürdü beni seni kullandı bıraktı diyorlar .. söz vermişti gözümün önünde olmayacağına bu şerefsizlik değilde nedir ? nasıl dayanayım buna ? yapmasaydın demeyin zaten yeterince pişmanım

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• sende onun arkadası veya kardeşiyle cık bu sefer veerme

1|0
    0|1
    • ev arkadaşıyla çıkayım yan odada vereym ev arkadaşına ahahah

• yok verme sadece gostert seni ev arkadasına anlatacaktır bole bole die

Erkekler Ne Diyor 8

• ya kullanıldığın falan yok.Saçmalama kezbanlık etme.Sen de onu kullandın amaç cinsel ilişkiyse.Sonra attın kenara.Nedir kendinizi bu kadar hint kumaşı sanmak.Pardon bacaklarınızın arasındakini demek istedim

2|0
    0|0
  • Git bir baskasina ver bir daha ne olcak nası olsa dibini bulan yok

0|0
    1|0
  • yapacak birşey yok senin durumunda olupta bu tip travmaları atlatıp yeniden mutluluğu buanlar var hem bekareti takmayacak erkek bulmakta mümkün oldu bu zamanda

0|0
    0|0
  • biz istedğimiz kadar aptığı şererefsizlik diyelim bişey farketmicek o demek ki öyle görmüyo olayı...kaç yaşındasın bilmiyrum ama okula gttiğine göre 17-22 arası bişeysin keşke biraz daha bekleseydin bekaretini

0|0
    0|0
  • guzel sende onun okulundan baskasını bul:D

0|0
    0|0
  • kullanmış gerçektende

1|0
    0|0
    • 1 sene çıktığın insanı sen kullanırmısın

• kime sorsan kullanmam der. çünkü bunun ş.refsizlik olduğunu bilir

• yazık değilmi sana

evlenmeden ilişkiye giriyorsun

insanlar boşunamı evleniyorlar

0|0
    0|0
  • bizim gibi saf temiz utangaç erkeklere ezik salak diyorsunuz sonra millete veriyorsunuz inş sizin gibi insanlar hepiniz ölürsünüz..

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• annemin cumlesi var

'akili ol'

0|1
    1|0
  • Oha oha,tüm hatalar senin,k bakma...

0|1
    2|0
  • İntikam alayım derken, yanlış yolda yürüme. Çok geçmiş olsun. Bundan sonra üzüleceğin durumlar yaşamamanı temenni ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...