Bu kadar mekik çeksek ölmez miyiz ya fazla değil mi :/ :/ :/ :/ ?

Abartmışlar sanki :/ ben ölürüm bu kadar mekikle be :/

Bu kadar mekik çeksek ölmez miyiz ya fazla değil mi :/ :/ :/ :/ ?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bak sana kısaca anlatayım sen 300şınav çekerek sadece var lan kaslarını yakarsın cunku kasların gelişimi kaslara alışmış oldugudan fazla gerilime maruz kalması demektir.. ve altın kural tekrar sayısıdır... sen ağırlıkla çalştıgın zaman öncelıkle 10-12 tekrar yapabılecgın kadar agırlık kullanmalısın ve son 3 tekrar senı cok cok zorlamalı anladınmı? 300şınavla yaptıgın egersız senın vucut agırlıgınla yaptıgın ıcın agırlık sabıt ve takrar cok fazla.. ağırlık arttırlımlaı ve 10-12 tekrar anladınmı başka türlü gelişemezsin hatta var olan kaslarını kaybedersin

0|0
    0|0
    • Mekikle nasıl olur peki

• Nasıl yapabilirim peki?

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

En İyi Kız Görüşü

• Setler halinde yapılırsa olabilir aslında. Ancak boynunda az da olsa sorun olanı, ciddi problem sahibi yapar bu program.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hiç bir şey olmaz ama saçma bir program. 1 gün çalış 1 gün orayı dinlendir başka bir şey çalış. O çalışma gününde birden yüklenme setlere yay 20-25-25-20 gibi mekik çek her set arasına 30sn ara ver

0|0
    0|0
  • Hepsi tek seferde olmadığı için çokta fazla değil. gün içinde bölersen sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Yok ölmezsin taş gibi olur karın kasların çok güzel olur aynanın karşısında kendine bakmaktan alamazsın😎

0|0
    0|0
  • Günlük 750 çekmem lazım zaten benim program güzelmiş ama daha detaylı olabilir olabilirdi bunu yapacak arkadaşlara da söyle diyim günün belli saatlerinde 50 30 lu li olacak halde 2 3 set yapmaları daha yararlı

0|0
    0|0
    • Ama vakit yok mesela sadece akşam yapacağım nasıl olacak

• Mola ile yap mesela bir müzik aç 3 5 dakika müzik eşliğinde mekik çek mola ver 5 dakika bu mola esnasında 1 bardak su iç ve yürü evin içinde sonra birdaha aynı şekilde devam et

• Ölmezsin be

0|0
    0|0
  • Sacmalamislar.

0|0
    0|0
  • günde bu 150 mi, bir seferde 150 mi? genelde biz kulüpte bir seferde 150 yapıyoruz

0|0
    0|0
  • karın kası için bire bir.

0|0
    0|0
  • Yokkk

0|0
    0|0
  • ben bir anda 100 yapmıştım

0|0
    0|0
  • 30 tane mekik çekemiyorsan gençliğinden şüphe etmelisin.

0|0
    0|0
  • Ben gunde 4x20 , 3 farkli hareket yapiyorum , yani 240 tane

0|0
    0|0
  • mekik vg de ki en gereksiz ve etkisiz hareketlerden dir

0|0
    0|0
    • Sıkılaşmak için en etkilisi nedir peki? Herkes bişey söylüyor valla çorba oldu iyice

• Harika çalıştırır (alt sırtıda) . squat aslında bacak ve kalça hareketi değil core bölgesi içindir (karın ve bel). bacak için Leg press ya da hack squat yapabilirsiniz 👍

• Teşekkürler :)

• sacma ve gereksiz. mekik cekmek omurgaya zararli. onun yerine crunch yap

0|0
    0|0
  • Ölmen

0|0
    0|0
  • Güzel program bence vücuduna şok etkisi yaratiyor bu program

0|0
    0|0
  • Tam bir gereksizlik abidesi şu program

0|0
    0|0
  • Günde 2.5 tane çekiyorum mutluyum 😎😕

0|0
    0|0
  • O zaman bunların aynı periyotta yarısı kadarını yap

0|0
    0|0
  • Fazla mekik kas yapmaz dinlenmesi de gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben daha 5 tane çekemiyorum :(

0|0
    0|0
  • ölünmez :D ben günde 45 çekiyordum ama artı birsürü başka hareket vardı sadece mekikse program (ki bu bence biraz saçma olur) gayet yapılabilir

0|0
    0|0
  • çekerim ben

0|0
    0|0
  • Aa ben cekemem

0|0
    0|0
  • Baya fazla

0|0
    0|0
  • bunu bende deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak