Beni böyle beğenmiyorlar mı?

Önce kendimden bahsedeyim. Ben fazla konuşmayan ve herşeye gülmeyen bir insanım. Bazı insanlar herşeye nasıl gülüyor hayret ediyorum.Kısacası beni güldürmek çok zor. Esprilere falan. İçten güldüğüm zamanda tam gülüyorum. İşte bu huyum beni somurtkan biri yapıyor. Fazla konuşmuyorumda.Bu da beni sessiz yapıyor. Ama neticede böyle bir insanım. Utangacım bir de.Samimi olmadığım insanlarla çok mesafeliyim.Benim 3 senelik bir sevgilim var geçen gün ablasının düğünü vardı oraya gittim gayet neşeliydim falan güzel geçti.Sonra sevgilimle buluştuk falan konu düğünden açıldı bütün akrabaları hanım hanımcık çok güzel kız ama konuşmuyor ve somurtkan demişler.anneside somurtkan ve çok sessiz falan diyo ama çok sever beni. Ben o akşam arkadaşımla gittim düğüne arkadaşımda bnim aksime çok oynak konuşkan girişken falan. işte arkadaşı ne güzeldi oynadı konuştu falan demişler. İşte bende üzüldüm ama ne yapayım ben böyle bir insanım. Değişmeye mi çalışayım sizce,böyle mi kalayım ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• benim arayıpta bulamadığım insan tipi helal sana kız

0|0
    0|0
    • başkaları istemiyor işte :)

• kıza yakışan edebiyle gülmek ağzını 3.5 metre açıp bağdemcik şov yapmak değil, sen bozma kendini keşke yakınlarımda olaydın sana yazardım

• teşekkürler ((((:

Erkekler Ne Diyor 3

• seni beğenmeyen ölsün

0|0
    0|0
  • kendini sıkmıyorsan doğal haln buysa yapacak bir şey yok. zorla gülüp rol yaparsan daha komik olursun.. güler yüzlü pozitif olman yeterli

0|0
    0|0
  • Değişemezsin, mizaç doğuştan gelir.

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum bende degismedim ama güleryüzlü olmaya calısıyorum elimden geldikce..

• Senin adına sevindim o zaman, insanlara güleryüz göstermen bencil olmadığını gösterir.

Kızlar Ne Diyor 4

• boyle ıyı boyle kal bence.ben de senın gıbıyım.

dıger arkadasın gıbı olsan bu sefer yıne bır kusur bulurlardı merak etme.

ınsanoğlunu memnun etmek cok zor,en ıyısı doğal olmak...

0|0
    0|0
  • Değişme böyle kal bence... Bende senin gibiyim. Kendimi değiştirmeyi düşünmedim ama değiştirmek istesem de bu yaştan sonra zor.

0|0
    0|0
  • Utangaçsın elinde değil eleştirmeleri yanlış

0|0
    0|0
  • bende böyleyim bir nevi. Fazla konuşkan değilim bir arkadaş ortamı olsun aile ortamı olsun herkez hoş sohbet eder yeni konular açarlar bir ben beceremem değişmeyede çalıştım ama olmuyo bende katılmaya çalışıyorum sohbetlere beceremiyorum yapmacık olmaya başlıyorum , bu seferde çok yapmacık deniliyo en iyisi böyle kalmak. Samimi olduğun insanlar yetiyo zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...