Kapat

Artık sabrım bitti biraz beni motive eder misiniz?

4 ay önce bütün yeme içme düzenimi değiştirip spora başladım zayıfım ama eskiden abur cubur hastalığım yüzünden karnımda az bir yağ birikmesi vardı karın kası yapmak için uğraşıyorum her gün okula evden yemek götürüyorum 9 saat süren okuldan gelip spor yapıyorum okulda insanlar gözümün önünde sürekli çikolata vs yiyor ben sadece 10 günde 1 öğün kendime izin veriyorum ama sabrım tükenmek üzere bırakmak da istemiyorum bugün bunlara canım çok sıkıldı ve çikolata bisküviye saldırdım lütfen biraz motive edin beni 😔

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer o karın kaslarını istiyosan bahanelere yer yok ya bugün çikolata yer o yağları büyütürsün ya da hedefine 1 adım daha atarak hayır dersin !!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• karın kasları senin boğazından ve iradenden gecer.. öyle basit bir iş değil bu irade sabır ve azimle yapabilirsin.. öncelikle vücut yağ oranını enaz %10 düşüreceksin bununla beraber her vücut bölgesini ağırlıkla geliştiriyorsak aynı mantıkla karın kaslarınıda ağırlıkl kullanarak geliştireceksin. vücut agırlıgı ile yarım mekik ve plank yapabilirsin.. ancak dedğim gibi burada önemli olan yağ oranını düşürmen yoksa geliştirdiğin kaslar yag tabakasının altında kalacagından görünmeycektir.

1|0
    0|0
  • Bir sporcu ve eğitmeni olarak şunu söylemeliyim zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır. Sabır biraz daha. Her gün benimde canım neler neler çekiyor ama mecbur erteliyorum.

Ha şu da var. Can boğazdan gelirmiş. Bir kere geliyoruz demi sonuçta dünyaya :)

1|0
    0|0
  • kanka canını sıkma sonunda elbet bişey eline geçecek

1|0
    0|0
  • Ölçülerini alsaydın keşke

1|0
    0|0
  • Günde 1 ogun yiyerek kilo veremezsin hatta kilo alirsin herkesin bildiginin aksine az yemek kilo verdirmek düsüj kalorili yiyeceklerle sık sık yemek kilo verdirir yani ekmeksiz taze fasulye yemegi kasiklayarak yiceksin ışpanak yemegi yiceksin ekmeksiz corba kasiklicaksin sadece sebze yemegi yiyerek cok hizli kilo verebilirsin tek ogun yemek sana kilo verdirmez sadece biş yere ac kalmana sebep olur az yedigin icin metapolizman cok yavaşlar vucidun dengesi bozulur

0|0
    0|0
    • 1 öğün yemiyorum 10 günde 1 öğün istediğim şeyi yiyorum yazdım diğer günler full protein ve kompleks karbonhidrat

• Before After yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...