Evet arkadaşlar aranızda kaç kişi bisiklet kullanıyor

ne aralıklarla bisiklete biniyorsunuz sizce istanbulda bisiklet için en güzel parkur neresi

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• sahıl yolu ...cadde... modada kemalın yerıne kadar olan yollar sokaklar

0|1
    0|0
    • evet sahil yolu bende oralardayım kadıköy pendik keyifli birde piknikçiler olmasa

• evet doğru pendik kadıköy arası bisiklet için güzel keyifli bir yol ...ama piknikçiler vazgeçilmez ... önüne geçilemez bir kitle ...her biri ayrı bir senaryo ...:D

Kızlar Ne Diyor 9

• çok severim sürmeyi.istanbulda genelde sahil kenarında ve adalarda sürülüyor.

0|1
    0|0
    • evet adalarda hoş olur her çıkışın bir inişi vardır sözünü sık sık hatırlatırım ada da bisiklet sürerken :)

• aynen çıkarken çok zor ama inerken süper oluyor:)

• Kullanıyorum.

0|1
    0|0
  • avcılar sahil.7 yasından berı kullanırım.

0|1
    0|0
    • ne aralıklarla kullanıyorsun

• yazdım bır kenara heaven0,tesekkur ederım...

• net bilgim yok ama kabatepe yi duydum sonuçta net bir tarih olmasada gidecem o kesin

• Kullanıyorum ..

0|1
    0|0
  • İstanbulda yasamıyorum,bisiklet kullanıyorum.

0|1
    0|0
  • adalarda :)

0|1
    0|0
  • Çok istiyorum arada arkadaşlarımdan dızlıyorum o kadar :D

0|1
    0|0
  • Pateni tercih ederim

0|0
    0|0
  • Küçükken kullanırdım.

0|1
    0|0
    • devam et bence artık sahillerde ispark ın bisikletleri var uygun rahat

• Yaşadığım yerde sahil yokki :(

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben haftada iki uc gun cikar bostanci, moda kadikoy yaparim. Bazen buradaki bisiklet gruplariyla kartal ve adalara da gidiyorum.. Ama genelde tek surerim. Bu civarda bisiklet suren varsa ekleyebilirler, arada birlikte turlayip caddebostan sahilinde cay veya bira ile molali turlar yapabiliriz...

0|1
    0|0
    • aslında buz gibi bira iyi gider

• Sen ne taraftasin.. Bu guzergahlar sana yakinsa soyle 25-30 km lik turlamadan sonra buz gibi bir bira ile caddebostan sahilindeki cimlerde muhabbet mukemmel oluyor. Haftasonlari beklerim :)

• Sadece yazları kullanıyorum. Asla vazgeçmeyeceğim şeylerden birisi.

0|2
    0|0
  • izindeysem her gün biniyorum.. en güzel parkur da kadıköy pendik sahil yolu.. düz ve güvenli..

0|1
    0|0
  • ben oldukca uzun mesafelerde bısıklet kullanıcısıyım en son besyüz kmlik etapdan yogun sıcak oturu eve döndüm ıstanbulu severım trafıgıne bıterım korna calıp tacız eden olursa bı fiıl uzerım

0|1
    0|0
  • benimkini çalıdrlar ya

0|1
    0|0
  • bisiklet binmeyi öğrenemedim, utanç verici değil mi. bisiklet almıştım bir kere, sokağa çıktığımda 10 çocuk birden bir tur versene derdi, tabi bigünde motorla çarpıştım sürmeye çalışırken. ondan sonra da vazgeçtim.

0|1
    0|0
  • uzun zamandır kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • 5 yıldır balkonda duruyor kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • ara sıra kullanıyorum.

0|1
    0|0
  • benim bisiklet vardı da,peder çaldırdı o bisikleti.alırım söz dediydi bir ara.tabi bu bir 8-9 sene önceydi :D

0|1
    0|0
  • Eskiden kullanırdım Bahçelievlerden çıkar gidebildiğim kadar giderdim.Özellikle sahil kesimlerinde kullanmak güzel olur.Bisikleti bıraktıktan sonra motora başladım.2 tekeri gerçekten seversen hastalık oluyor,bırakamıyorsun.

0|1
    0|0
  • Ben kullanıyorum. Özellikle yazın yürümekten üşeniyorum.

0|1
    0|0
  • bn cok binerdimde

0|1
    0|0
  • ataköyde binilebilir gerçi parkur değil ama müsait yolları

0|1
    0|0
  • maalesef kullanmıyorum, güzel şey aslında

0|1
    0|0
  • Kullanmiyorummm

0|0
    0|0
  • Bisiklet artık kullanmıyorum araba kullanıyorum...

0|0
    0|0
    • 5 yıldır offroad yapıyorum ama bu asla bisiklet sevgisini öldürmedi

• türkiye gibi bir yerde bisiklet parkuru oo :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...