Fitnes çılar sorum size hard line whey3 matrix protein tozu iyimi sizce detaya bakın?

2 aydır fitnes a gidiyorum ve artık protein tozu almaya karar verdim henüz erken falan demeyin besinlerden protein ihtiyacımi karşılayamiyorum neyse dediğim protein tozu kullanan etkisini goren memnun kalan varmı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben kullandim tavsiye etmem sivilcelenmeyi de artiriyor. Şu an isopure kullaniyorum gayet iyi. gold standart ile weider bu piyasanın onculeridir. hardline turk menseili olsa da iyice dusun alirken

0|0
    0|0
    • sivilceyi geç etki ediyor mu kas lara

• sen de bir zahmet tekrar oku yorumumu. zaten neyi Önerdiğim yaziyor ayrıca 2 ayda supp kullanilmaz bu bir. ikincisi de sirf sivilce yuzunden degil performans olarak da tavsiye etmem harsline i ben begenmedim. 30 40 lira fazla olsun gold standart olsun

• tm eyvallah saol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence 2 ay daha bekle dediğin protein güzel ya da gold standart whey kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Gerek yok bunlara 2ay degil 2sene calisman lazimki vucut otursun biraksan bile temeli saglam oluyor

0|0
    0|0
    • sen söyle kardeşim iyimi bu protein tozu

• Basit ve etkili kullan hocaya danis korkulcak bir yanı yok ben hesaplayarak dogal olarak aliyodum ama bikkinlik veriyo tavuk falan 😂

• İyi dostum en iyisi bu bile denebilir hard line borumu

0|0
    0|0
Yükleniyor...