Sizce Mehmet Ekici Fenerbahçe'de başarılı olabilir mi?

Ekici'ye yıllık 1.4 milyon euro ve 3.5 yıllık sözleşme teklif edildi. Mehmet Ekici ve Aatıf'ın takası konusunda ise prensip anlaşmasına varıldı.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe de her türlü iş yapar. Van Persie'nin 10 numara olduğu takımda Oğuzhan bile kötü bir 10 numara olmasına rağmen formayı Van Persie den alır. Beşiktaş'a gelirse Talisca'nın yedeği olur. Bu yüzden Fenere gitmeli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aslında beğendiğim bir oyuncu ama FB de forvet arkası mevkisini kaldırabilirmi bilmiyorum eğer tutarsa ve formda olursa çok iş yapar ama FB de o mevkide Diego gibi bir oyuncu bile tam anlamıyla tutmadı bakalım bu tutacakmı hayırlısı olsun.

1|0
    1|0
  • çöp oynayamaz bile gerek yok

1|1
    1|0
  • Frikiği dışanda pek bir numarası yok bence. 10 numara eksiğini fener boyle kapatmayi dusunuyorsa büyük yanılgıya kapılır. Ekici gibi topcular ilk 11 de değilde rotasyonu güçlendiren futbolculardan.

1|0
    1|0
  • Fenerbahçe'nin 10 Numara problemini Mehmet EKİCİ ile çözmesi, bir Beşiktaşlı olarak en çok beni mutlu eder.

1|0
    1|0
  • Çok mantıklı bir transfer yaptı fenerbahçe.
    GALATASARAYLI olarak tebrik ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Olamaz bence

1|0
    1|0
  • iki takım içinde hayırlı olsun gerçekleşirse

1|0
    0|0
  • 2 hafta öncede ben arfayı almıştınız

1|0
    1|0
  • Bence çok yanlış karar fenerbahçe aldıgı tüm orta saha oyuncularını mahfediyor piyasadan düşürüyor çok yanlış seçim

1|0
    1|0
  • Ben Galatasaraylıyım bizim için iyi bir transfer😀

1|0
    0|0
  • kaybolur gider maalesef

1|0
    0|0
  • yetenekli olup kaybolan oyuncular kervanına katilir. ekici ancak gsde parlar

1|0
    1|0
  • Mehmet Ekici Fenerde iş yapmaz Beşiktaş'a gelir inşallah Oğuzhan balonundan kurtuluruz :D

1|0
    0|0
  • boş transferlere devam. Bence acilen yeni bir yönetim gelmeli

1|0
    1|0
  • Olama bence. Atıf kalsa daha iyi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...