Sakız çiğnemek kulaktaki pislikleri dışarı atar mı zamanla?

Sakız çiğnemek kulaktaki pislikleri dışarı atar mı zamanla?

0|0
19|10

En İyi Kız Görüşü

• evet kasları hareket ettirdiği için özellikle KBB doktorlarının önerdiği bir şeydir

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Offf o nasıl bir bağlantı kurmaktır öyle! Sanırım atmaz.

1|1
    0|0
  • bugun sakıza takmıssın :D

sakız cignemek kilo vermeyede yarar. cene kası yapar herseye faydası vardır sadece yutmayın

0|1
    0|0
  • Evet atar.Hatta sakızı kulağına sokunca kulaktaki pislikler ağzından çıkıyor.

2|2
    0|0
  • ilginççç

1|0
    0|0
  • kulaktan ses geldiğinde sakız cigne derler o bir bka yaramaz.

0|1
    0|0
  • duymuştum.sanırım oluyodu

0|1
    0|0
  • Ahahahaha yemin ediyorum ks'de gülmekten öldüm bugun :D Ne alakası var arkadaşım

0|1
    0|0
    • Alakası olmadığı için kbb uzmanları söylüyor , laf olsun diye demek ki adam 6 yıl boşa okuyup 3 4 yıl uzman olmak için boşa çabalamış :)

• Ahahaahh :D iyimis olabilir.

0|1
    0|0
  • bu ciddi mi?

0|1
    0|0
  • Hayır ne alaka :D

0|1
    0|0
  • kafanı da ağrıtıyor.

0|1
    0|0
  • kulağında altın madeni taşıyanlar var onları nasıl atacak ?

0|1
    0|0
  • kulağın kulak kirine ihtiyacı var :)

1|0
    0|0
  • temizlikle ilgisi yokta doktor bana da önermisti

0|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum.Enteresan..

1|0
    0|0
  • İlginçmiş

0|1
    0|0
  • hayatımda ilk defa duydum cok enterasan dogrumu bu ben hic sevmem sakız çignemeyi

0|1
    0|0
  • g.tünde birleşip b.k olarak çıkıyormuş adasdas d:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Alakası olup olmadığını gerçekten merak ettim. Basınç konusunda faydası olduğunu biliyorum fakat bunun hakkında bilgim yok..

0|1
    0|0
  • Kulak kendini temizleme özelliğinie sahip ama kulak çöpü filan kullanmaman gerekli.Sakız çiğnemeyle ilgisi yok temizlenmesinin.Bir de kulağını tıkaç filan takma su girmesin diye.

0|0
    0|0
  • Kulaktaki pislikler zaten kendi kendine yeteri büyüklüğe gelince düşüyor, sakız çiğnemek çeneyi hareket ettirir kulak kaslarında da oynama yaratabilir, düşürür de düşüremeyebilir de.

1|1
    0|0
  • çok ilginç bir soru.hala ''acaba bir alakası olabilir mi ? '' düşüncesindeyim.

0|1
    0|0
  • Soruya baktım, sonra yaşa baktım, ibretimi aldım çıkıyorum...

0|1
    0|0
    • Yaşın kabul etmiyor demek ki biraz daha büyümelisin. link

Ezbere konuşmak ne kötü şeydir.

• Kulaktaki pislikle, kulak tıkanıklığının ne alakası var? Sen kulaktan dolma bilgilerle edebiyat yapıyorsun bence :)

• neden tıkanıklık olur? Kağıt sıkıştırmadığımıza göre pislikten ,içine giren ne varsa hepsi aynı kapıya çıkar.

• atar ama zarar verir çok fazla çiğnersen kulak zarına zarar verir bir süre sonra sağır olursun şuan belli olmaz ama ilerki yaşlarda çıkar acısı

0|1
    0|0
  • hee atar atar heee fışkırır pislikler çiğnedikçe

0|1
    0|0
  • enteresan, ilk defa böyle bir şey duyuyorum

0|1
    0|0
  • İlk defa duydum :D

0|1
    0|0
  • Atabilir ama neden öyle bir yönteme baş vuruyorsun ki ? Doktora git sana damla yazsın.Verdiği damla kulağnın içinde ki bronşları yumuşatsın.5 gün sonra doktora tekrar git.Kulağını ya yıkama teknolojisiyle ya da vakumlama teknolojisiyle düzeltsin.Yeniden doğmuş gibi oluyorsun.Benim başıma birkere geldi ordan biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...