Tatil geldi, yine kilolarımla başım dertte. Öneriniz var mı?

Arkadaslar merhaba benim boyum 170 kilom 69. Cocukluktan beri sismanim ne kadar istesemde kilo veremiyorum ve çok utaniyorum dışarı çıkarken ee bide yaz geldi tatile gitmek istiyorum ama orada mayo giysem bile herkes bana bakiyor sanıyorum unutaniyorum. Siz olsanız bu şekilde tatile gider misiniz? Bu arada yaşım 18

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 10 kilo fazlalığın var, çoğu kızımız kilolu olduğundan dert etme bence, herkes alıştı bu duruma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Utanma utanma bizde de aynı durum kimimiz zayıfız çinkin duruyoruz deriz kimimiz göbek var deriz.İnsanlık hali bu özgürce yaşa hayatı çekinme..

0|0
    0|0
  • sen kilolu değlsin ki boyuna göre,

vücutunda bölgeseşlyağlan ma mı var

0|0
    0|0
    • Evet sadece göbek bölgesinde

• biraz erkeksi gelecek ama mekik çek, karbonhidratlı- şekerli - yağdan uzakdurmaya çalış.

2014 yaz mevsiminde fitt olursun.

kolay gelsin

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Cokda kilolu degilsin bosver git tatile yasa hayatini begenmiyen bakmasin birkere geliyoruz dünyaya :))

0|0
    0|0
  • Çok kilo vermek isteyen biri olsan şuan pc başında değil yürüyüş yapıyor olurdun. Eğer bir sağlık sorunu yoksa bütün kilolu insanlar uğraşırsa kilo verebilir.

0|0
    0|0
    • Yürüyüş yapıyorum zaten bugünde yaptım ama nedense kilo veremiyorum ayda verebildigim 2 kilo sadece onuda tekrar geri aliyorum sonra

Yükleniyor...