Devletlerin gizlediği pislikler.

deep web diye birşey var. internetin en karanlık ve ulaşılmaz alt tabakası. hatta onunda altı ve en gizlisi, underground deep web.. devletin isterse bitireceği, yok edeceği şeyler orada serbest. kafatasıyla futbol oynama, katil ilanları, çocuk p*rnsu gibi iğrenç ötesi sapık şeyler var. neyse. uyuşturucu ve silah kaçakçılığı gibi ve anlattıklarım gibi şeyler devletler tarafından yok edilebilir ama devletler bunu çıkarırsa, baştaki birçok ismin foyaları ortaya çıkar. neden bu pislikler devam ediyor? neden bunlar yok edilmesi gerekirken göz yumulup çıkar sağlanıyor? kafayı yicem. insanlar nasıl bu kadar kirli olabilir? bu pislikler ne zaman bitecek?

Güncellemeler:
arkadaşlar eğer girmek istiyorsanız sakın kendi bilgisayarınızla girmeyin. bir internet cafede ya da ip yi değiştirerek girin. başınız belaya girer. ben bir arkadaşım vasıtasıyla girebilirim ama şuanlık hazır değilim. link veremem çünkü elimde yok.

0|0
13|40

En İyi Erkek Görüşü

• Devletler bunu el altında destekliyorlar bence, bunların hepsi para demek ve emin ol ki bunlardan nemalanan çok fazla devlet adamı vardır. Yoksa bunlar çoktan bitirilirdi çok zor birşey değil gerçekten. Bir çıkar olduğu çok belli bundan ötürüde bitirilmiyor ne yazık ki...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Ben girdim, şöyle bir kontrol ettim, araştırdım. Diyeceğim bir kaç bir şey var. Birincisi bu ağın gizli olmasından dolayı insanların her türlü pisliği rahatça yapmalarıdır. Mesela kızlar soruyorda cinsellik bölümü var ve gizli soru sorulabiliyor. Bu imkan verildiğinden insanlar istediği gibi soru sorabiliyorlar. Bu da aynı onun gibi. İkincisi kimseyi fişlemiyorlar bu ağa girdiği için çünkü ağın kendisi gizli bir şey yani. Zaten gizli olduğu için insanlar pis taraflarını rahatlıkla yapabiliyorlar. Üçüncüsü gerçektende pis şeyler var gördüğümde psikolojim bozuldu ama şunu söylebilirim ki normal .com sitelerde de aynı pislik şeyler var. Çok bir espirisi yok yani.

Çok merak edenler tor web browser ı indirip girsinler.

0|0
    0|0
  • Bizim Kullandığımız DNS ler ve internet sağlayıcılkar sayesınde ne yazıkki bu mümkün değil..

istediğin bilgiye istediğin zaman ulaşamıyorsun..

Birilerinn cebi dolacağı için kımse engellemez.. hepsi bir diğerinin acıgını kapatıyor.. benim cocukluk arkadasım olan balıkcılık yaparak gecımını sağlayan adam askerden sonra memeleketıne gıttı 2 sene sonra geldı cuppelı skeılde.. adamın sıdmı 2 tane evı var.. bu değirmenin suyu nereden gelıyor bide nasıl bir müslümanlıktır bu?

1|0
    0|0
    • Kötü şeylerde hemen müslümanlığa çamur atmaya hazırsınız! Adam güven toplamak için kılıf uydurmuş kendine aklın ermiyo mu?

• müslümanlığa çamur atmak derken? Birader Neyin kafasını yaşıyosunuz bilmiyorumda.. 5 vakıt namaz kılıp ibadet edip baskalarının hakkını yemek canını yakmak kul hakkına tecavuz etmek.. yalan soylemek.. Sırf Claısanlardan bırı Atatürkçü diye İşten cıkaran O...ç...ları var.. Bide Utanmadan müslümanım derler.. Ben Gavur değilim Bende Müslümanım bende Namaz kılıyorum kime ne Ama Dinimi Bir kalkan olarak kullanmıyorum.. Bilmem Anlayabildin mi acaba?

• 1|0
    0|0
  • Kedi meraktan ölür derler :D

Gece gece nerden soktun aklıma böyle bişeyi(?) aklım almadı ama ufak bir araştırma yapayım derken, kapsamlı bir açıklama buldum ve paylaşmak istedim. link

Şimdi ise çizginin tam ortasındayım.Seçeneklerim;

a)Merakımın üstüne güzel ve kalın bir sünger çekip, gidip yatmak...

b)Biraz daha şansımı zorlayarak başımı istemedende olsa belaya sokmak :D

Yinede çok güzel bir konu.Bunca yıllık internet kullanıcısıyım, böyle birşeyin varlığından haberim yoktu.Sorunla bunuda öğrenmiş oldum.Teşekkür ederim :D :D

0|0
    0|0
  • girecektim ama şöyle bir bilgiye ulaşınca vazgeçtim. ..."bunun haricinde, tor istemcileri sizin bilgisayarınızı da bir "çıkış noktası" haline getirecektir. bu şu demek; deep web’e giren bir başkası, herhangi bir içeriğe sizin üzerinizden erişecek, yani bir köprü görevi göreceksiniz. bu da; ip numaranızın suça bulaşmasına olanak sağlayabilir. siz işlemeseniz bile…" link

0|0
    0|0
  • tor browser indirerek dolaşabilirsiniz.Yanlış bilgilendirme insanları.

0|1
    0|0
  • Her sitede sen istediğin kadar ip değiştir, proxy kullan yinede devlet isterse telekom üzerinden bulabiliyor. Tabi sosyal ağ konusunda uzman olmuş kişilerin kendisine ait yöntemleri olduğu için yakalanma ihtimali olmayabiliyor. Bir ara buradan link atar mısın ? Merak ettim, sen böyle anlatınca. Böyle bir yer varsa bile şifreli olmaz mı ? Herkes nasıl girebiliyor diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • biraz altta beteradam ın verdiği linklerden bilgilenebilirsiniz. ben çok fazla bilgilendim ama girmedim ve girmekte istemiyorum

• devletin takip etmedigi birsey yoktur sanmaki oralar denetlenmiyor ve suclular yakalanmiyor,hem benim sucum yoksa o sitelere girmekten neden korkayim?sucu olan korksun

0|0
    0|0
    • dedecim devletin yakalayacağından değil, oradakilerden kaynaklı dedim zaten

• size şu kadar diyebiliyorum, yasal şartlarda faaliyet gösteren ilaç şirketlerinde ve bankacılıkta dönen pisliker bile yasal olmayan bu bahsettiğiniz olaylardan fazla. her ülkede gizli bir devlet vardır bunu sakın unutmayın. şuna benzer, bir paravan var, bunun önü ve arkası vardır.

0|0
    0|0
  • vay mk yıllardır internet alemin de takılırım kendimi heykır zannederdim bilmediğim neler varmış vay mk ne çok kızıyorum kendime giremedim de piskolojim bozuldu elim ayagım titriyor giremediğim için

0|0
    0|0
  • Senin benim bildiğimi devlet bilmiyor mu sanıyorsun ? İlk böyle bir adresten haberim olduğunda 2 3 gün araştırdım siteyi. Evimdeki bilgisayardan girdim hemde. Çocuk p*rnosu dışında beni rahatsız eden birşey olmadı. Uyuşturucu ve silah kaçakçılığı heryerde var.

0|0
    0|0
    • ben devletin haberi yok mu dedim? sorumu hiç okumamışsın.

• Devletler bunu ortaya çıkarırsa demişsin. ben bu cümleden haberleri yok dediğini anlarım.

• devletler her haberi olan şeyi ortaya mı çıkarıyor? neyse ne anlarsan anla birşey diyemem.

• Bozuk Olan psikolojimin içine ettin! 20 dkdir uğraşiyordum girmeye girdim girmez olaydir p*rno var yüzde 70 i çocuk p*rnosu katiiller var amerikada ise kurban şu fiyat avrupadaysa daha pahali askeri bir katil timi var eskiden asker kafayi siyirmişlar. Bi insan kaç dkda donar gibi deneyler yapiyorlar Silah satiyorlar bir insanin üstünde deniyorlar gücünü silahiin kobaylar evsizler bunun gibi videolar kustum odam batti akşam akşam temizliyoruz.

0|0
    0|0
    • bir insan kaç dakikada donar deneyini hitler kampında doktorlar çocuklarda uyguluyordu. hatta bundan daha vahşicelerini.. o değilde gerçekten girdin mi? ben bu yüzden giremiyorumya.

• hidden wikiye bak TabbUuU.

• Necromayhem girdiğinde SS paylaşsana merak ettim :D

• tarantıno fılmımı ızledın acaba yakın zamanda

0|0
    0|0
  • İnternetin son halkası, İlluminatus gerçeğidir. youtube, facebook ve twitter demode olacağı gün devreye girecek olan plandır. Zira kötüdür, durum vahimdir, Mevla sonumuzu hayırlara vesile etsin.

0|0
    0|0
  • senin dediğin şehir efsanesi, devlet böyle sitelere engel koyar, savcılara verilir,

uluslar arasıysa, gereken yapılır, öküz altında buzağı aramayın

0|0
    0|0
  • Elimde haddinden fazla var bu tarz şeyler. Uzun zamandır girmiyorum.

Vicdan ve acıma duygularımı köreltmeye başlamıştı.

Yok böyle piskopatlıklar ya.

0|0
    0|0
  • konu güzelde burda bir çok insanda şimdi mrk uyandırdın.şimdi millet oraya girmeye çalışacak.keşke çok açmasaymışın konuyu.yani farkında olmadan sanki reklamını yapmışın.

0|0
    0|0
  • sayende yeni birşey daha öğrendim cidden teşekkürler

0|0
    0|0
  • Ne gibi belaya girebilir ki :/

Nedir bu yahu :/

0|0
    0|0
    • güvenli bir ortam olmadığı için dedim. kendi fikrim bu.

• Çok gizli bilgiler var. Silah yapımı felan duyduğum kadarıyla atom bombası hakkında 2. dünya savaşı hakkında şeyler insanların öğrenmemesi gereken şeyler gireni hapse atıyolar diyolar bazılarıda çok şey bileni bulur öldürürler diyolar netten deep web nedir yaz insanlar gördüklerini söylüyo zaten

• Biraz bakmaya çalıştım ama bişeyde bulamadım nedir bu nasıl erişiliyor?

0|0
    0|0
  • ne diyoruz adalet genelde öyle bir kavram yok ama varmış gibi yapıyoruz

0|0
    0|0
  • ya bu siteleri nasıl buluyosunuz abi yaaa. merak eediyorum..

0|0
    0|0
    • bu tür şeylerle ilgilenenler var. mesela hackerlar bilebilir link istersin ve girersin.

• Deep web 5 aşamalı bir yerdir. Yerli ve yabancı kaynaklarda şöyle birşey gerçekten geçer: " 5. kat'a inen bir kişiyi bir daha göremezsin."

• link al oku derim

• Keşke burdan bu konuyu paylaşmasaydın, şimdi bir çok kişi sayende o pisliğe bulaşacak umarım yasadışı konularda takılan olmaz.

0|0
    0|0
    • insanın içinde yoksa bulaşmaz zaten

• Öyle düşünme, burdan o kadar saçma ve sapıkça sorular cevaplar yayınlanıyor ki burdaki insanlara bu konularda güvenmiyorum. Ayak anüs yalayan insanlardan c.p. tecavüz gibi şeyleri merak etmediklerinimi sanıyorsun. ben şahsen bu tür şeylerin paylaşılmasına karşıyım. Aslında doğru kullanılırsa normal internetten çok daha fazla bilgi alınabilecek bir mecra ama insanoğlu merakına yenilip yanlış mecralara kayabiliyor.

• Deep webe yıllardır giriyoruz

Biz: inci sözlük, devlet oraya el atamaz merak etme sen :) tüm gizli görüşmeler zaten orada oluyor

0|0
    0|0
    • Şu cahiller sussun yahu, bu normal bir link sitesi değil başlarım şimdi telekomunuza. Bilmeyende girmesin cesetlerini toplarız ehehh

• Çünkü tor agı serverleri ve kullanıcıları tespit edilemiyor

Bir insan aynı anda 5 ülkede olabilirmi ? Tor agında böyle

Bu arada deep web tor agı

0|0
    0|0
  • kendi pcnizle girersiniz ma tor browser ındirip onla grin hiçbirşey indirmeyin hiçbirşey yüklemeyin,zaten birşey bulamazsınz öyle herşey ortada değil

0|0
    0|0
  • çok merak ettim, nasıl bir şey bu? kimler kullanıyor, amacı ne?

0|0
    0|0
    • illegal olan herşey var. psikopatlar, katiller, mafyalar vs. internette var olamayacak şeyler var. serbest bölge yani. google dan aratıp bilgilenebilirsiniz

• tor browser indiriyorsun, sonrasını da bilmiyorum çünkü girmedim. bu anlattıklarım duyduklarımdır.

• evden denemeyeceğim,yukarıda yazdım sebebini.

• ilk defa duydum . eskiden ogriş vardı onun gibi bişeymi buda ?

0|0
    0|0
  • insan varoldukça pislik olacaktır

0|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum böyle bişeyi :S

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 13

• pardon ama senin niyyetin ne,hem sayiyosun saciyosun sonra da yok ben girmedim,girmem falan diyosun,ben kendimi derde sokmam,siz gidin basinizi belaya sokun mu diyosun ne?eğer yanlis biseyse neden yaziyosun,belki birileri sirf merakindan basi derde girecek,o zaman suclu kim olacak?off ALLAHim böylelerinden bizi koru:)

2|1
    1|0
  • öyle kolay değildir o işler. kimbilir kimin eli var o sitede

1|1
    0|0
    • site değil ki

• ne farkeder ? komşunun gizlisini çıkarmıyorsun orada bahsettiğin kişiler konumlu kişiler. öyle ha deyince herşeyi yok edemezsin. her şeye karışamazsın. hoş mu ? değil tabikide .keşke olmasa .

• zaten öyle birşey demedim ki. zoruma gidiyo böyle şeyler. içimi döktüm bir nevi işte..

• Uzun bir süre araştırdım ama şeyi anlamadım biyerde yazıyo 5. seviyeye gidip dönen görülmemiştir diye onu biraz aydınlatabilirmisiniz gerçi 8 seviye diyenlerde var oda zaten İllüminati falan o tip örgütler varmış o diplerde sanırsam bide elinde ekran görüntüleri olanlar paylaşabilirmi ekran görüntüsü dediysemde yani çocuk p*rnosu veya ölüm görüntüleri gibi şeyler değil ilk girdiğinizde mesela nasıl ekran açılıyo o tip görüntüleri

0|0
    0|0
    • burada giren arkadaşlar var. özel mesaj atarak bilgilenebilirsin. ama ben tavsiye etmiyorum. bence hiç girme. pislik yuvası işte. etkisinde kalırsın boşver

• Aman yok girmem zatende merak işte.

• Nasıl buluyorsunuz olum o siteleri :/

0|0
    0|0
  • size tavsiyem fazla ugrasmayin eger yeterince bilgili degilseniz bu konularda

hic yoktan buyuk sorun yasarsiniz

0|0
    0|0
  • Bunu daha öncede duydum ama ne olduğu hakkında hiçbir şey bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • aids bulaştırmak için yapılanları en beteri

0|0
    0|0
  • siteye girip bakan var mı neler var o sitede?

0|0
    0|0
  • Çok merak ettim hemen giresim geldi

0|0
    0|0
    • girme boşver. koskoca adamlar bile uzun süre etkisinde kalıyo. kafa kesme gördüğü için bayılan kız var.. çocuk p*rnosu deden o lanet şeyi kaldırabileceksen gir

• Ben kaldiririm giricem yakın zamanda

• Hiç duymamıştım ne pislikler var dünya iğrenç bir yer :(

0|0
    0|0
  • bir arkadasım ölü p*rnosu bulmustu orada len. iğrenç bir sey. nekrofili doluydu.

0|0
    0|0
  • hiç duymamıştım sen bahsedince araştırdım öğrendim, sen bir kısmından bahsetmişsin sadece, işin aslını şu linkte buldum rahatladım

link

1|0
    0|0
  • Bunu ilk defa duydum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...