Bir yerlede zula'nız var mı? ya da buna benzer bir saklama yöntemi?..

Alışkanlık olmuş bende..

Mutlaka saklarım , zulalarım bi'şeyleri, öyle böyle değil.

Yatağımın altına, çatı katı arasına , mutfakta bile kımsenın bilmediği yerlerde bir çok şeyi saklarım.

Şimdi, sizin var mı böyle huylarınız? ve yahut saklamak için çabaladığınız şeyler..

gizli sana kilerimde yer ayırdım. dsada

0|0
22|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 12

• Hey gidi ergenlik günlerim. Sakladığım karışık mp3 cdleri. Sanatsal fotoğrafların olduğu dergiler.

Zor bir ergenliğim oldu. Müzik ve fotoğrafla ilgiliydim ama toplum benimle aynı fikirde değildi. İşte o zamandan zulalamaya başladım.

Sonrası üniversite. İnsan içeceği birayı bile bir yerlere zulalamak zorunda. Dışarısı kurtlar sofrası.

Gözü açık olmayan aç kalır. Bunları acı tecrübelerle öğrendim.

En sonunda bir şeyleri saklamak gerektiğini öğrendim ben. Öyle direk açarsan içindekileri, başkaları gelip alıyormuş. Saçıyormuş ortalığa. Her doğru her yerde söylenmiyormuş. En çok bu koydu aslında.

Bir şeyleri saklamak zorunda olmamız ne kadar kötü?

1|1
    0|0
    • İnanırmısın yatağımın altında 4 tane bira var şuanda..

Sanırım türk halkı hala buna hazır değil.. dsadsa

• Gold ile ekstrayı alabilirim. Gerçi duyan gelir şimdi.

• Geldikleri gibi giderler..

• Eskiden çok değişik şeyler saklardım :) ama şimdi sadece para tutuyorum. Zaten annemin parası benim param, benim param annemin parası. O yüzden anneme veririm, zaten fazlasıyla geri alıyorum :) evinde bir kaç yerinde lazım olur diye para saklıyorum.

0|1
    0|0
  • bilgisyarin kasasını aç hard disk denen parçanın altında bir boşluk var oraya sakla kimse.bilgisayarın içini korktuğu için açmaz bişey.olur diye bide sarsmqz bozulur diye ben ole yapiyom ben bilgisayarla ugrasiyom benden başka kimse kasanın içini açamaz çekinir cunki n

0|1
    0|0
  • Birkaç kutum var. Onların içerisine zulalarım her şeyi kaldırırım.

0|1
    0|0
    • Aşırı gizli saklı bir şeyim yok. Eski hatıralar, saçma sapan şeyler de var aralarında. Hep geçmişten manevi değeri olan nesneler..

• İlk ve en eski telefonumu saklıyorum.Tamam bu zula değil ama sakladığım ve haftada 2-3 kez kontrol ettiğim birşey. O telefon değerli.!

0|1
    0|0
  • Valla bende paklardım 3 ay sonra 1şey koktu 1 hafta aradım elbiselerin içinden geliyormuş 2 kere yıkanıp normalleştiler 1 daha saklamayacagın dedim

0|1
    0|0
  • Dolabın en üstünde sıgara, jack daniel ve absolit var

0|1
    0|0

• düşündümde sadece lastikleri saklıyormuşum:D

e evde veletler var.balon sanabilirler:D

0|1
    0|0
  • hisse senedi zulala kardeş. en mantıklısı. :) al azar azar ama unut gitsin.

0|1
    0|0
    • yok bana göre değil ben daha çok çek senet bono tarzı cezbediyor. dsad

• var, dolapların arkaları olur genelde saklamayıda beceremem zaten temizlik olduğunda çıkar hepsi

0|1
    0|0
  • en güzel ve güvenli zula yeri banka

0|0
    0|0
  • Kitapların içini kesip hafif ama değerli şeyleri saklıyorum.

Para falan saklamam pek. Çok fazla nakit kullanmadığım için öyle sorunum olmuyor. Sadece Jack Daniels mataramın içinde rulo halinde 1000 € var o kadar.

Bazı kitapların içinde de 2-3 tane anahtar var. Top Secret...

1|1
    0|2
Yükleniyor...