Bi bakın ne yapayım ben simdi???

cıddı dusunduğumz bı ılışkım var yakında sözum olcakşu ansadece aıleler tanıstı. sevgılım cok kıskanc ve sinirli biri.. normalde her dediğimi yapar ustume cok düşer düşüncelidir. ama işte sinirli kısa sureli olanlardan.hemen parlayıp söner yanii.. ama aksam hayatımda ılk kez bu kdar sinirli gordum onu, o kadar ustume geldi ki gitmek ıstedim yanından hırpaladı beni! sebepsiz değildi simdi onu uzun uzunn anlatmak ıstemıuyorum ama resmen alıp koltuğa fırlattı... hemen fırlayıp ıtekleyıp cıktım evden.. neye uğradığımı sasırdım.sonra da pesımden geldı koşa koşa ozur falan dıledı çok ama o kadar ığrendımkı o hareketınden.ıcımden konusmak yuzune bakmak bıle gelmedı uzaklastım yanından.sımdı de hala arıyor. siz olsanız yerımde naparsınız? sinir bu olabılr mı dersınız nee? napcağımı ne dusnceğimi bılmıyorum lutfen akıl verın

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer Sevgilim Olsaydı Onu Bi an bile İncitmezdim Beni İncitenide Konu veya olay her ne olursa olsun Asla affetmezdim..

Bence Bi daha yüzverme derim salla gitsin :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yerinde olsam bende çıkmaza girerdim sanırım

1|0
    0|0
  • kacırsın seni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde basima benzer bisey geldi..ama benim nisanlim anlayisli üstüme düsen biri degil.o yönden sansliymisin..benimki resmen odun..ve sadece agresif..beni birgün baya hirpaladi bende baya agladim odaya saklandim pesimden geldi kapiya vurdu kapi kirildi...sonra susturmak icin bagirdi bana..snrada benim o kdr agladigimi görünce

ne yaptigini farketti ve kendisi aglamaya basladi cok kötü oldu yalvardi vs..bu ona ders oldugunu söledi..birdahada böle bise olmadi..ama olmucakda diyemem..dilde hep sölyüor..bilmiorm bacim..hata yapmis olabilir bir anlik sinirle.

sen ona cok kirildini göster iyice pisman olsun seni kaybetceni sansin..ders olur o zmn

1|0
    0|0
    • o kadar kırgınımkı

• ne dıyım sımdı ben buna pişmanım ellerim kırılsaydı keske v.s dıyor. ne cevap vereyım:(

• süründür..pisman oldugundan eminsen biraz süründür iyice pisman olsun dersini alsin..

Yükleniyor...