Spor yapıyorum ama beslenmede önemli elinde beslenme listesi olan var mı?

spor yapıyorum ama beslenmede önemli elinde beslenme listesi olan var mı kilo 63 boy 1.70 ve öğrenciyiz malum para biraz sıkıntı olabiliyor fazla masraflı olmayan bir liste var mı?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tavuk göğsü yumurta yulaf al bunlar ucuz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim maddi gelirin çok saglam deilse listelere uyman cok zor ben her sabah kahvaltı yapıyorum bu şart kahvaltı yapman gerek 2 yumurta zeytin peynir bal tereyag recel (vişne severim sadece) fındık ezmesi yulaf ezmesi ve icine cici bebe 😀 Bu şekilde yaparsan cok da masraflı olmaz ve ideal öglenleride herhangi etli bir ana yemek akşam hafif atıştırmalıklar lor peyniri veya yogurt yanına yulaf ezmesi yeterli bence sonucta prof anlamda yapmayacaksın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• beslenme listesini sana vermekle olmaz. Spor salonunda diyetisyen ya da lisanslı bir spor hocası varsa beslenme dersi alıyor onlar. Onlar sana güzel bir diyet çıkarır.

0|0
    0|0
  • agirsaglam. com beslenme rehberi gir oku

0|0
    0|0
  • Kanka 3-4 ayda belirginleşir 😂

0|0
    0|0
    • inşallah be bu sene bitene kadar yani okullar kapanana kadar belirginleşse yeter be kanka :D

• Ben dikkat etmiyorum bisey oldugu yok sporu birakirsam torba gibi olurum o kesin

0|0
    0|0
    • bende pek etmiyorum 1,5 ay oldu 2,5 la başladım şimdi 10 kg gelişme var ama bakalım gözle görünen bişey yok

• Bende gozde gorunen degisim ilk seansta oldu, herkesin vucudunun spora yaniti farkli, ben sahsen cok tatli yerim, buna ragmen bir yaglanma falan olmuyor

• araştırarak bul, bir de burada vermezler sana onu. okuyup öğreneceksin, burada verilenleri de uygulama, hastanelerden toplarlar :d

0|0
    0|0
    • eyvallah uyarı için bide başlayalı 1,5 ay oldu ne zamana belirginleşmeye başlar bir bilgim var mı

Yükleniyor...