Çalışırken canınız sıkılınca naparsınız?

var mı çalışırken yaptıgınız eğlendirici bişeyler.bi tavsiye verin.p

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Staj yaparken ceviz türü kabuk derdi olmayacak kuru yemişler alırdım yani kabuğu çıkartılmış cevizler. Dikkat çekmemek için ufak boyutta içecekler alırdım, ara sıra karşıdaki markete gider dondurma alıp gelirdim, kısacası atıştırmalık şeylerle vakit geçiriyordum çünkü iyi bir yerdi, herkes çalıştığından bakışları üzerime çekmez istemezdim. Şu an dayımla birlikte çalıştığımız için çok şükür bir sıkıntım yok, canım ne isterse onu yapıyorum. Hatta çok sıkılırsam dışarıya çıkar arkadaşımı arar gezerim, genelde bilgisayarın başına oturup yanıma yiyecek, içecek bir şeyler alıp nette buraya filan giriyorum, iş yerinden girip soru cevaplarım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çalışmak zaten eglencelidir.

0|0
    0|0
  • çalışırken sıkılmamki çalışıyorumdur zaten..ha boş kaldığımda napıyosun diye sorarsan internete bakarım..çıkar işçilere falan takılırım..

0|0
    0|0
  • Var tabi arkadasa sariyorum gaz veriyorum caktirmadan :D

0|0
    0|0
  • Eğlenceli olarak yapabildiğmi hiçbirşey yok

Her yanı sıkıcı, bir şekilde bırakmam lazım zaten.

cut.

0|0
    0|0
  • iphone' kelime oyunu var, bir oturuşta 6-7 saat aralıksız oynayabiliyorum. Tavsiyemdir. :)) Yada kulaklık tak müzik dinle.

0|0
    0|0
  • genelde canımın sıkılmasına vakit bulamam ama :D canım sıkılnca tek taptıgım sey not kagıtlarına karalama yapmak

0|0
    0|0
  • kendi kendime konuşurum.

0|0
    0|0
  • Normal zamanlarımda yapmaktan hoşlandığım şeylerin hayalini kurarım.

Gideceğim yerleri düşünür plan yaparım olmadı müzik dinlerim.

0|0
    0|0
  • lastikten sapan yaparım acımam:)

0|0
    0|0
  • akşama kadar düşünüyorum ben xd

0|0
    0|0
  • sag eli cebe atarim

0|0
    0|0
  • hemşire misin ?