Bir günlük zenginlik nasıl olur?

düşünün bir gün uyanmışsınız ve sıza lüks bir hayat sunuyorlar bir günlüyüne çok ama çok zengin biriymişsin gibi yasa deseler,ne yaparsın?nasıl yaşamak istersin,neler yaparsın?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• büyük konusmak dogru olmaz ama ucagima atlardim ve afrika üzerinden saatlerce ucup yemek kolileri yere parasütle birakirdim

1|0
    0|0
    • Allah golnune gore versin insallah

• Amin, kardesim, amin.

Erkekler Ne Diyor 15

• ''Birisine karşılık vermeyeceği bir iyilik yapmadıysan, mükemmel bir gün nedir bilmiyorsun demektir.''

Ruth Smeltzer

1|0
    0|0
  • babamın doğup büyüdüğü köye giderim.

0|0
    0|0
  • ev alırdım kendıme :D

1|0
    0|0
  • Haydi hep beraber hayal dünyasına atlıyoruz

Evet Zengimi.. Ve bütün bar, pavyon, kerhane, meyhane ne varsa satın alırdım..

Ankara'dakileri tabi..

Ondan sonra buraları yıkardım ağzını kırıyım..

Kamu Yararına Hizmet işte.

Sırf kendi için yaşayanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • dünyada bır gün deyıl bır ömür fakir olsamda önemlı deyıl Allah cc ahiret fakirliği vermesin

1|0
    0|0
  • 1 günlük tatil olur o 5 yıldızlı otelde 1 gun geçirdiğini düşün. Hayal gücün biraz zayıf mı acaba

0|0
    0|0
    • ben kendi hayalimi sormadim sizin fikrinizi merak ettim

• jakuziyi çikolatayla doldurur banyo yapardım değişik birşey olsun.

• zenginligin ve luksun verdiginden cok aldigi var bana gore.Her adiminda alin teri dokmeden asla zengin olmak istemem.Bir saniye bile.

0|0
    0|0
  • berbat olur o bir gun bittiğinde ne olacak ben soyleyim eskisinden daha kotu artik hayatinda ki hicbirsey seni memnun edemeyecek almayim ben böyle iyiyim

0|0
    0|0
  • tum olanakları kendi lehime cevirebilmek icin her turlu evrakta sahteciligi yapardım:)

0|0
    0|0
  • valla kişiliğimden midir bilmiyorum. ben reddederim ya da zevk alamam öyle bişeyden bir günlük zenginlik mi olur

0|0
    0|0
  • paris eyfel kulesine giderim

0|0
    0|0
  • bi gecelik ilişki gibi bişey hezar

0|0
    0|0
  • O an servetten birazını bir yere gömerdim..3 milyon tl kadarını tamam bu kdar yeter evime gidicem derdim..

1|0
    0|0
  • zenginlik onların sağlık benim olsun

0|0
    0|0
  • gelin lan bigün benim yalıya fakirler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• umut fakirin ekmeği.

0|0
    1|0
  • arkadaşlrımn adına tanınmadk birilerinn veya yurtdısnda hesap açtırıdım ertesi gün de zenginlk sürsün :D

0|0
    0|0
  • krallar gibi yaşardım

0|1
    0|0
Yükleniyor...