Çok büyük özgüven problemi var :( ne yapmalıyım?

Arkadaslar çok büyük özgüven problemim var ne yapmalıyım? Yüzüm güzel ama vücudumdan nefret ediyorum fazla kilolarım var. Yakın zamanda 10 kilo verdim çatlaklar var. Ne yapmalıyım ben:( artık hibir seyden zevk alamaz oldum hiçbir giydiğim yakısmıyor

Güncellemeler:
169 boy 72 kilo arkadaslar

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• hızlı kilo verme çatlaklar olur bide düzenli spor yap vucut sıkılaşsın çatlaklar kapanır :)

1|0
    0|0
    • çatlaklar kapanır mı?

• Hehe ya bişi olmaz ne kalorisi kendini bu kadar sıkma ne diye anlaştık hızlı kilo vermek yok arada kaçamaklar yapıcaksın :)

• :))

Erkekler Ne Diyor 11

• Seni seven öyle sevsin boşve takma kafana herkezin illaki bir kusuru vardır kusursuz kimse yok nasılsa ,boşver o yüzden üzme kendini ...

1|0
    0|0
    • tesekkürler cevap için :/

• onlarda senin süsün say kapanır onlar dert etme kendine ,internette yazılanlara bakma sen gerçek hayat başkadır...

• haklısın çok saol

• rahat ol be yaw..nolacak takma kafaya..

1|0
    0|0
  • 10 kilo verdin hala fazla kilolarin mi var bence sen bir gayretle onlarida verirsin hem veremesen ne olucak herkes fit olacak degilya ama bence güzel görünmek için degilde saglikli olmak için ver kilolarini

1|0
    0|0
  • Güzelim bu sadece senin problemin değilki çevrene baksana bu tür problemi olmayan kaç kız var. Yüz güzelliği daha önemli, sen erkeklere her türlü çekici ve seksi gelirsin zaten. Çatlakları dert etme erkekler için önemli değil onlar.

1|0
    0|0
    • geçen bir sitede okudum tüm erkekler saymıs da saymıs çok moralim bozuldu

• küçülsün

• Niye çok mu büyükki ?

• spora devam o catlakları sıkılastırarak vücudunu düzeltebilirsin kafana cok takarsan bu duruma gelirsin iste takmıcaksın

1|0
    0|0
    • spor çatlakları düzeltmiyor

• tamam çok çok saol :D yoo ne küfürü oküz gibiyiz

• İnternet kafeci çocuklar olur onlara git özgüven yüklet ..

0|0
    0|0
  • psikioloğa git

0|0
    0|0
  • Şimdi bazı şeyler derdim ama boşver. Kafana takma böyle şeyleri seninle takılmak isteyen biri bunları takacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bi on kilo daha var bol bol mekik cek her aklina geldiginde :)

0|0
    0|0
  • bizde farklı güzelliklerini görmeye çalışırız

0|0
    0|0
  • takma kafaya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çatlaklar düzelmez bence.Boyun çok iyi ama.

0|0
    0|0
  • çokta kilolu değilsin boyuna göre normal

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...