Bütün herkes cevap vere bilirmi.....

Arkadaşlar dün sevgilimin ,erkek arkadaşıyla konuşmalarını okudum 2 kız atmış eve ve benim sevgilimi de çağırmış... gitmemiş daha sonra falan demiş..

Bunu gördükten sonra aradım , bunlar ne böyle falan dedim hiç birşey dedi.

Çok sinir oldum sinirlenince çok ağır laflar ettim başkasıyla ben böyle konuşmalar yapsam ne yaparsın falan diye . yapamazsın dedi .

Bende örnek bana birisi yatmak istiyorum seninlerdese bende sonra desem ne yaparsın falan dedim ela ben kapatıyorum by dedi telefonu açmadı daha da facede açıktı işte bende senin inadına yatmayan ne biriyle ne olsun falan dedim işte oda tamam git kimle yatıyorsan yat tamamı ela by dedi.

sence neden böyle oldu ? kafam çok karışık onun inadına tabi ki öyle birşey yapmam inadına dedim.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• abla siz varya resmen ilişkinin ameke yapmışsınız. kusura bakma ilk kez bir soruda bu kadar ağır konuşuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen yanlış anlamış olabilir misin? Sonuçta sevgilin gitmemiş. Sonra derken kızlarla sonra yatarız mı demiş açıkça yoksa arkadaşına mı sonra gelirim demiş? Kızlar varken gitmemiş.

0|0
    0|0
  • inatlaşma ... ayrıca erkeklerin bu tavrları beni bitiriyor ben yaparım sen yapamazsın nasıl bir tavırdır yahu kadında yaparsa alçaklıktır erkek yaparsada aynı şekilde...

0|0
    0|0
  • Saçma sapan kapris yapmış ergen ergen tavır koymuş kıskançlıgını haksız çıkarmaya çalışmış.

0|0
    0|0
  • oha ilişkiye bak ayrılın gitsin.

0|0
    0|0
  • Yarım herkes cevap verse olmaz mı :)

0|0
    0|0
  • kısa ve öz guvenmiyorsan istedigini yapabilirsin

sonucta facesinin sifresini bildigini biliyorsa

yaptıgı konusmayıda görecegini biliyordur

0|0
    0|0
  • haklısın ama soruş biçimin yanlış

0|0
    0|0
  • Ben birsey anlamadim bir aciklarmisin...

0|0
    0|0
  • nerden biliyemi ben düşünmek istemiyorum bu konuda

0|0
    0|0
  • bir kız namusu gittikten sonra değeri kalmıyor

kendini neden erkekle bir tutuyorsun!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çünk adın o*ya çıkmış olabilir.

0|0