Kapat

Zayıfım, şaka yollu dövmeye çalışıyorlar?

Meraba, üniversitede okuyorum yurttayız yurt ortamını bilirsiniz 10 kişi bir evde kalıyoruz ister istemez bazen sıkıntılar olabiliyor. Konuya geleyim ben 1.70 boyunda 53 kiloyum yani baya bir zayıfım yurttaki dallamalar şaka diye beni dövmeye çalışıyor. Görünenin aksine kuvvetliyim ama yinede bir yere kadar. Fitness ya da bodybuilding yapmak yararlı olur mu. Kimseyle kavga etmek istemiyorum. Amacım dövüşmek değil, böyle hareketlere yeltenmemelerini istiyorum. Bazı arkadaşlar bodybuildingin güçle çok alakası yok diyorlar bana pek inandırıcı gelmedi, siz ne düşünüyorsunuz. Şimdiden teşekkür ederim.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• her erkeğin mutlaka bir savunma sporu bilmesi gerekir ki bu sporlar tamamen teknikle alakalı kilo değil mutlaka yap inşallah o kadar iyi sonuçlar alırsın ki sana bir daha sataşamazlar

0|1
    0|0
    • Ya aslında karın kası pazu kası var hatta çok belirgin ama dediğim gibi zayıf olunca bir yere kadar. İyi dileklerin için çok teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• güç denemsinden bahsediyorsun böyle güreşip seni kitlemeye felan çalışrılar =P asgari ücretle bir yere gir onu deniyen çok olur =P =P neyse konuya geleyim 1 gün ağırlık kaldır bir gün yat bir gül kaldır bir gün yat böyle yaparsan kas olur ama düzenli olarak çalışrsan güç olur mesela ben 3 sene boyunca hergün deli gibi sınav mekik ağırlık kasmıştım evde sonra 1 sene kickbox yaptım sonra üstüne 1 ayda fitnes yaptım baya bir güçlenmiştim tabi sonra sporu bırak alkol sigara felan derken şu an 175 boy 80 kg =P kolay kolay bileğimizi bükemezler yani =P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• oha sürekli mi yapıyor bunu salaklar fiziğin çok iyi bence mahvetme

0|1
    0|0
  • Olur öyle

0|0
    0|0
  • hepsini dovsen gıcık olduğunu bildikleri icin yine yaparlar bir vurim herkesi deviririm de :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Geliyim döviyimmi hepsini? :D

0|0
    0|0
  • yurtta 10 kişi bir evde kalmak nedir :)

0|0
    0|0
  • Bence kick boks salonuna git

0|0
    0|0
  • Gardaş bende 1.85 69 kıloyum ama vurdumu inletiyorum galyana gelme ağır başlı ol vucutla olmaz bu işler kavga mantık işidir sıkma canını akıllı olan kazanır

0|0
    0|0
  • birini ikisinin popona sok bicagi da gorsunler ebesinin amlarini

0|0
    0|0
Yükleniyor...