Askerdeki erkek arkadaşım hastanede olduğunu söylüyor, olabilir mi böyle bir şey?

Arkadaşlar, erkek arkadaşım askerde. Pazar çarşı izni bitimine yakın akşama doğru arkadaşının ayağının aprımasıyla hastaneye gitmişler komutana da haber vermişler o da halletmiş işlerini. (araları zaten iyi). Neyse akşam 9 da döndüler sanıyorum kışlaya, bana biz döndük yatıyorum ben şimdi diye mesaj attı. Ertesi günn akşam 6 gibi beni özledin mi görmeye geliyim mi seni deyince şaşırdım askeriyeyi aradım "hastaneye gittiler tekrar" dedi biri. kapattım.

Sonra kendisini aradım ve nerde olduğunu sordum " hastanede" dedi. Arkadaşının durumunu anlattı. Bir gün önce de ben refakatçısıydım kayıt işlemleriyle ben ilgilendim o nedenle bugün de yanında ben geldim dedim. Doktor yokmuş dün 5'ten sonra o neden geceyi hastanede geçirdiler. Bugün saat 11 gibi hala doktor beklediklerini ve komutanın da yanlarında olduğunu söyledi ama sizce olabilir mi böyle bir şey?

Askerliğini küçük bir ilçede yapıyor orda hastaneye gitmişler.

Güncellemeler:
arıyorum, meşgule attı ve kızdı..uyuyormuş..yahu refakatçı olduğunu biliyorum ama ben yine de nasıl olduğunu ne yaptığını merak ettim...uyuyuyorum neyi merak ediosn sanki ben hastayım dedi ve kızdı..peki dedim...ben sadece konuşmak sesini duymak istemiştim dedim..
aradım kışlaya dönmüş..acaba 3 gün izin mi kullandı..bana söylemedi..yahu ben mi çok abartıyorum..bir şeyler söyleyin lütfen..

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır eleman bir de arayıp söylüyor, bir şeyi olduğundan farklı anlama çabası nedir, yoksa çok zor bişeymi söylenileni anlamak, evet, olabilir.

Askerde er in her rahatsızlığını devlet tedavi etmekle yükümlü, o yüzden kimse uğraşmaz,hastaneye sevk verir. Yatılı bile verebilirlerdi.

2|0
    0|1
    • bugün hala hastanede..arkadaşının başka rahatsızlığı da varmış, az önce aradım hatta 3 saat önce de aradım açmadı en son mesaj attım artık, kızdı uyuyorum neyi merak edıosun bi rahat bırak da uyuyayım dedi..iyi dedim..

• söylüyoruz eksi veriyorsun, affettir kendini hem ona hem bize :D

• nasıl eksi verdiğimi anlamış değilim :) neden millet eksi verioyorsun diyor? ben bunun nasıl olduğunu bile bilmiyorum o ne ki?

Erkekler Ne Diyor 3

• küçük bir ilçede yapıyor olması söylediklerini doğrular gibi. ben sivas da yaptığımdan dolayı doktorlar falan hep vardı. kimseyi beklemek zorunda değildik. komutan'ın da askerlerle dışarıdaki hastaneye gelme zorunlulukları vardır. askerleri kışla dışında yalnız bırakmazlar. yani %90 doğru. ama sen neden güvenmiyorsun ki?

2|0
    0|1
    • birde çocuk aramış zaten, hani yalan söylüyecek bir durum olsa kimsenin bilmesine zaten gerek yok

• aynen aynen. soruyu soran kişi baya paronaya yapmış :)

• genelde hep komutanlarla aralar iyi olur zaten :P:P

1|0
    0|0
  • olabilir tabi kısa dönem olanlar genelde hastanede oluyolar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İki sevgilinin arasına girmek istemiyorum:)))

2|0
    0|1
  • evet hemde 3 gün üst üste giden bile var canm benm eski sevgilim askerdi cıkardı 9 da dönerdi kısalaya hasataneye gittiginde sıkma tatlı canını ins tez zamanda kavusursun sıkma onuda üstüne gitme malum yanında degilsin anlayıs göster mektup at, mesaj at, hafta sonu cam ac ,kendini sogutma canım benm

2|0
    0|1
  • anlattığının hangi kısmına inanmadın ki olayda garip olan bişey yok

1|0
    0|0
    • bilmiyorum. arıyorum acmıyor 3 saattır..az önce de kızdı neye arıosn uyuyorum diye..refakatcı buarada...bugün de hastanedeler anlaşılan..dün de öyleydi...

• herkesi eksilemişsin iyi veya kötü bende çekimser kalmak istedim:)

şaka bi yana asker sevglm olğu için inan derim.sivilde olsa ozaman şüpheye düşsen normaldir.amaaskerlikt eoluyor böyle şeyler kendim biliyorm

1|0
    0|0
    • kim eksilemiş..ben mi? nasıl eksileniyor onu bile bilmiorm

• olabilir..neresi garip bu durumun..

2|0
    0|1
  • Askerdeki bi adam başka ne yapabilirki mümkün değil.Senin denelemene gerek yok komutanlar denetler .

1|0
    0|0
  • yav adam askerde, kaçıp hovardalık yapıcak değil ya. söylüyo bi de. biraz insaf et.

1|0
    0|1
Yükleniyor...