Bu zamanın kızları çok mu salak? Yoksa bana mı öyle geliyor?

Bu zamanın kızları metroseksüel erkeklerden hoşlanıyor. Neymiş küpeli olacak, piercingli olacak, yüzüne pudra sürecek, dudaklarına erkek ruju sürecek, kaşlarını aldıracak, göğüsünü traş edecek, minyon tipli olacak, justin bieber saç stili olacak, dar pantolon ve dar gömlek giyecek, gözlerine renkli lens takacak, saçlarını boyayacak, kendini estetik yapacak. Kısacası bu kızlar yapmacık erkekleri çok yakışıklı buluyor. Ama eskiden öyle değildi. Eskiden yakışıklılık doğaldı.

Güncellemeler:
Bu arada ben kıro değilim. Doğal takılan yakışıklı bir erkeğim. Ama kızların yakışıklı buldukları erkek çok yapmacık.

0|0
19|8

En İyi Erkek Görüşü

• BOYU 1 65 KEN 190 BOYUNDAKİ KALSI VE OO ÇOK TATLI ERKEĞİ İSTEMEDİKİR GÜNÜMÜZDEKİ KIZLAR

ABAZALARDAN İLGİ GÖRÜRKEN NE İÇİN İLGİ GÖRÜDKLERİNİ BİLDİKLEİR HALDE HAYIR DEYİP KENDİNİ DÜNYANIN EN GÜZEL KIZI SANIP AKŞAM YATARKEN YÜZÜ GÜLMEKDİR

GÜNÜMÜZDEKİ KIZLAR

MESAJLAŞMAK BÖYLE YÜZLERİ GÜLMEZ CİDDİ CİDDİ YOK HAYIR BANANE TRİP YAPMAKDIR BUNLARADA TAPARLAR TAPAN KİMDİR BU PISIRIK DEDİĞİMİZ EZİK ERKEKLER BUNLARIN Bİ YERLERİ OLDUKCA YÜKSEĞE KALDIRIR

BUNLARDAN KENDİLERİNİ ÜSTÜN SANARLAR İŞTE BUDUR

GÜNÜMÜZDEKİ KIZLAR

BUNLARIN ERGEN OLANLARI VAR İNANIRMISIN DAHA KÖTÜSÜ YOK

SENİ SEVİYORUM MESAJI GELİR SANIYOKİ SEVİYOLAR BUNU Bİ SEVİNİR Bİ SEVİNİR TELEFONU ÖPER KOYNUNA KOYAR

OYYŞ TAŞ METEOR KASLI ERKEKLERE BAKDER

KENDİSİ BIYILIYKEN

HAYALLER KURAR BÖYLE ISSIZ Bİ EV ÇOÇUK VE KOCASI O KASLI ERKEKLER HANİ

ASLINDA EVLENİNÇE EVE FASULYE KIRIP TEMİZLİK YAPIÇAĞINI BİLMEZ

İŞTE BUDUR GÜNÜMÜZDEKİ KIZLARR

AH NEREDE O ESKİ KIZLAR. HERKES BATIYA ÖZENME ŞEKLİNDE

SANA TAVSİYEM . DERLER YA KAŞARLAR . ( ).ROSPULAR DERLER O KIZLARLA TAKIL ERKEĞİ MUTLU ETMESİNİDE ELİNDE TUTMASINIDA İYİ BİLİR ...

0|0
    0|0
    • İnternet fenomeni olarak saçma sapan erkekler çıkıyor. Minyon tipli ve uzun saçlı yapmacık erkekler oluyor. Sonra binlerce fanı ve takipçisi çıkıyor. Kızlar da sürekli çok tatlısın başka bir şey demiyor. Sonra gay özentileri kendilerini dünyanın en yakışıklı erkeği sanıyor. Yani ben onlara çok sinir oluyorum.

• Bir de göğsünü ve göbeğini göstermiyor mu. Sinir olmamak elde değil.

Kızlar Ne Diyor 19

• erkek ruju ne ola ki ?

3|0
    0|0

• Sen Nesin ? :D

2|0
    0|1
  • Btun kızları katma ! bence o saydıklarının hiçbiri olmucak .)

1|1
    0|0
  • Ben böyle erkeklerden hoşlanmıyorum.Ayrıca çoğu kızın bu tip erkeklerden hoşlanması onların salak olduğunu göstermez.Herkesin zevki farklıdır :)

1|0
    0|0
    • Kıvanç Tatlıtuğ, Tolgahan Sayışman ve Çağatay Ulusoy gibileri o tür erkeklerden.

• öyle kriterlerim yok öyle kızlarda tanımıyorum

1|0
    0|0
  • Bitek göğsünde tüy olmaması önemli benim için,diğerleri inanılmaz gay gibi iğrenç kızlar byle tip erkekleri sevmez ya yanılıyosun

1|0
    0|0
    • Maalesef doğru bir genelleme. Mankenlere ve starlara bakarsak hepsi o tür erkeklerden

• Hayır ya.Eğer Justnden bahsediyorsan saçmalıyosun :DMankenlerde var ama her mankenin sevildiğini nerden çıkardın.

• Justin bunun için çok iyi bir örnek. Yapmacık erkek. Yani doğal değil.

• Arkadaşım sen bildiğin kız tarif ettin yani kız seven kızlara da başka bir şey deniyor

1|0
    0|0
  • salak değiliz sadec beğeniyoruz

0|0
    0|0
  • Bu saydiklarindan tisinirim ben yav. Ne o oyle kız gibii. Nefret ederim cok itici gay gibi oluyo :S Ama bakımlı olsun yani kro olmasin. Ama bakımlı dediysem erkeksi olucak.

0|0
    0|0
    • Umarım Kıvanç ve Çağlayan Ulusoy gibilerini beğenmiyorsun

• Ama link atamıyorum. Çünkü Xper seviyem yok

• Xper gerekiyo mu link atmak icin ?

• Yok öyle bişey

1|1
    0|0
  • öyle bir tarif ettinki,birşeye benzetemedim:)

1|0
    0|0
  • Erkekleri de çok salak

1|0
    0|0
  • Oha oha,bana piercing yeter.

0|0
    0|0
  • Kısacası emo erklerden hoşlanıyorlar desene ben hariç :D

0|0
    0|0
  • böyle olupta metroseksüel olmayan erkek çok :)

0|0
    0|0
  • Genelleme yapman çok saçma

2|0
    0|0
  • erkek rujumu o değilde bir nivea nemlendirici yeter dudakları kurumasın diye

0|0
    0|0
  • Valla benim duygularımı dile getirmişsin seni bunun için tebrik ederim, salak oldukları mevzusu tartışılır.

0|0
    0|0
  • michael jackson makyaj bile yaparmış :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kendi kız arkadaşlarım ve benim çevrem bu dediklerinden 1tanesini sevgililerinde aramıyor.Sadece adam gibi adam olsun yeter

3|0
    0|0
    • Ama bu doğru bir genelleme..

• Biraz çevreni kız arkadaşlarını değiştir.Genelleme yapma yani. Ha o dediğin kız tipleri var tamam ama çoğunluk değil. O tiplerde istediklerini bulamaz zaten sadece istemekle kalırlar :)

• Aslında doğru söylüyorsun. Kızların bir kısmı gaylari seviyor, hepsi değil. Ama tolgahan Sayışman, çatay ulusoy ve Kıbanç Tatlıtuğ metroseksüeldir. Ve kızlar çok seviyor.

• arkadaşım, genelleme yapma istersen. bütün kızlar aynı deyil. şımarık olanlar için geçerlidir söylediklerin.

2|0
    0|0
    • Elbet hepsi aynı değil. Ama kızların çok yakışıklı buldukları erkekler hepsi top. Kıvanç ve tolgahan Sayışman mesele metroseksüeldir. Ve kızlar çok seviyor

• paralarıdır onları cezbeden.

• Bu senin ön yargın.

3|0
    0|0
    • Sadece hepsinin istekleri farklı, Biz erkekler sabitizdir biraz dostum. Bence bize elindeki silahları kullanmayarak insaflı bile davranıyorlar.

• Hepsi aynı değildir.

2|0
    0|0
  • kardeşim sonuna kadar katılıyorum altına imzamı basıyorum. o yüzden hep 80li yıllarda yaşamak istemişimdir. şimdi buna abuk sabuk cevap kızları izle. ondan sonra salaklar mı diye sorduğun sorunun cevabını çok kolay bulacaksın

0|0
    0|0
    • bak abi yorumlar geliyor genelleme yapmak saçma, ben nefret ederim, sadece nemlendirici, yok sadece vazelin bunlar işte abi gerçek :)

• Pembe diziler ve Batı'yı benimseyen Türk dizileri seyrederek aptal oluyorlar.

• senin gibi düşünen erkeklere kıro diyenler kaşarın ta kendisidir.

• Sen çok yanlış anlamışsın.

1|0
    0|0
  • tamam anasını satım erkek güzeli sefil bilosun sen:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...