Çıktıgım kızın abileri okulumu basıyo ve sıf kardeşiyle çıktıgım için

sayılarını net bilmiyorum 10 dan fazlalar ve beni okulda feci şekilde dövüyolar ben yediremiyorum bunu sevgilimin yanında dayak yiyorum sınıf arkadaşlarımın yanında rezil olmuş gibi hissediyorum 10 kişide tek başıma alt edemiyorum sopalar bıçaklar üstüme gelliyo savaşdan çıkmış gibimiyim her yerim yara bere eve geliyorum tabi bişey yok diyemiyosunuz halim yüzümden okunuyo

Ailem direk dayımlara haber veriyo ve dayım ertesi gün bunalrın cafelerini basıyo bende ordayım o sinirle o öfkeyle bende abisini bıçaklıyorum yaptığım şey çok yanlışama o sinir o öfke o kin yediğim dayaklar her neyse ama hepsi esrayı sevidğim için

ertesi gün ceza evine giriyorum

esranın absi komalık oluyo ama ölmüyor durumuda iyi

benim ise hala aklım esrada çıktıkdan sonra ailem beni bir kucak bir sevinçle karşılıyo anlatamam benim aklım hala esrada onsuz bir günüm gçemiyo burdan çıksamda gitsem ona kavşsam

ama esra yok en yakın arkaşına gidiyorum oda bir türlü söylemiyo delirtme söyle diyorum kekeleyerek evleniyor esra diyo deliye dönüyorum bu sefer iyice çıldırdım silaı alıp belime koyuyorum düğün günü giriyorum içeri esranın yaına başka bir adam ne pis bir duygu sizin kadınınız yanında baka bir adam ne kötü bir duygu erkek olan bilir her neyse ama yüzü gülüyo mutlu gibi unutmul beni belli yuva kurucak o an beynim duruyo belime atamıyorum elimi gözümün önünde bir yandan davul zurna bembeyaz gelnlik o bana giyiniçekdi benim karım olucakdı yıllarca onun hayalini kuruyoduk yapamıyorum çekip gidiyorum ve ben içerdeyken bana yazmadı bile ziyaret etmedi bile abileri izin vermemiş

ne yapıcam kurduğu yuvayı yıkıp benim olmasınımı sağlamalıyım

yoksa kendi yoluma devam mı etmeliyim

aa onu hala çok seviyorum deliler gibi

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• o seni unutamamıştır buna eminim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Elalemin karısını ne yapacaksın be koçum boşver. Gençlik aşkı olur böyle şeyler kızlar o kadar vefakar değildir aldırış etme yoluna bak. Sen onun için çok şey yaşadın diye unutamıyorsundur ama elbet unutursun. Millet nelerini kaybedip unutuyor da...

0|1
    0|0
  • abileri olmayan kızlarla cık-

0|1
    0|0
  • Benim aklım hala esrada.

0|0
    0|0
  • senaryo güzelmiş :D tiyatro kursundayım ama senin kadar senaryocuyu oyuncu görmedim güzel oyuncu olur senden ha :D

0|0
    0|0
  • Kendi yoluna devam et o kendine bulmuş birini onun mutlu olmasını istiyorsan peşini bırak sende kendine bir kız bul

0|0
    0|0
  • vazgeçme ya boşver nereye kadar basacaklar dururlar artık heralde

0|0
    0|0
  • kısaca sen o kızı unut

0|0
    0|0
  • daha kul okuyorsun evlenmeyi düşünme ayrıl

0|0
    0|0
  • Olmaz bu iş başkasını bul