Fitness a baslayacağım ekg istiyorlar daha önce 5. ayda çekildiğim ekgem var onu versem kabul ederlermı* bilgisi olan?

bilen biri bana yardımcı olabilirmi lütfeennn :)) birde devlet hastanesinde rdevekg cektırmek icin randevu gerekıyormu?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ekg Ler 6 aymı geçerliydi sanki? Yinede yenisini çektir Temiz rapor belki bir problem çıkar Çıkmasın tabikide önlem olarak :)

0|0
    0|0
    • Teşekür ederım :) 6ayı gecmıs oldu bencede ynısını cektırıyımde nerede cektırcem

• Randevu alırlar , almaları lazım.. 5,10 dakika bile bekleticek olsalar randevulu'dur diye düşünüyorum

• Ama ben randevu alamam az bı zamanım var. :)

En İyi Kız Görüşü

• 6 ay sure oluyor bildigim kadariyla kabul ederler bence :D

0|0
    0|0
    • ama benımkisi 1 gun sutumde bekledi oyle gidip sonuc aldım bide sonucta 5. ay da 7 ay gecmis oldu :(

• ustumde pardon

Erkekler Ne Diyor 6

• git bir görün önemli bişi çünkü.

0|0
    0|0
    • annem devlette acilden hemen cekerler dedı ben genede hastaneye gidip yenıden mi yaptırsam tam bilmiyorm

• özelde 10 tl 5 dkda çektir :D

0|0
    0|0
    • daha once yaptırdınızmı?

• Acilde yaparlar ınsllah ekgyı gidicez bakalım hayırlısı olsun :) inşallah zamanımız bıtmez

• parasıyla degilmi ya nolcak :D

• Kabul ederler

0|0
    0|0
  • Ediliyor evet

0|0
    0|0
    • Pekı gideceğim yerde saglık raporu ve ekg verılıyoms yanı cektırılıyo ben orda yaptırmasam sadce olan EKG raporumu versem saglık raporu vermesem kabul edermı

• Fitnes ekg saçma aman ekg istemeyen yere git

0|0
    0|0
    • Benım gıtcegım yer istiyor maalesef

• Ulen Zaten İzmir'de oturuyom gelme imkanın Yok ki :)

• Gelmem de zaten. ✋

• Belediyenin salonlarimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...