Garry Rodriges ve Aleix Vidal Galatasaray Yolunda. Sizce Nasil Transferler?

Garry Rodriges ve Vidal gelirse harika olur. Rodriges Yunanistanin en iyi kanat oyuncusu Yasinin yerine çağ atlatır resmen. Paok taraftari satilmasin diye kampanya bile başlatmış. Vidalda Barçadan geliyor o da harika oyuncu

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vidal Barcenoladan geliyor diye iyi oyuncu sayılmaz adam oynamıyor bile barcada hiçmi takip etmiyorsun bilmiyorum
    ve neden sagbek alıyorlar hala bu takıma vidalin mevkisi sagbektir onuda anlamıyorum
    cavanda satılamayacak
    Linnes var
    Sabri var iken birde Vidal
    ancak paoklu o oyuncuya bruma diyorlar adamın yaşı 26 yani o kadar genç sayılmaz..
    bize forvet lazım iken.. alınan oyuncular tırt

0|0
    0|0
    • Barcanin en çok yedek kalan oyuncusu Adriano geldiğinde Bjkliler yildiz diye yutturmaya çalıştı Vidalda ayni tarz oyuncu. Hala niye sağ bek aliyorlar diyosun sen maçlari seyretmiyosun gakiba.. Her maç sabri yüzünden kaç tane gol yiyoruz haberin varmi? Forvetede Omar Al-Somah gelebilir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Gsden bir halt olmaz bu sene

0|1
    0|2
    • Yav bir susun kardeşim az ötede oynayın.

• He ya çok ağır geldi ligin 2. Yaridaki tüm derbileri sahamizda oynuyoruz. Başakşehir deplasmani var rakibimiz siz değilsiniz.

• He tabi mk şampiyon Beşiktaş bu sene zırlamayın

• alex vidal gs'de rahat oynar katkı sağlar , garry rodriges soru işarereti , eğer transferleri düzgün yapmazlarsa daha sert geçecek ikinci yarıda ilk 5 e giremeyebilir gs

0|0
    0|0
    • Şampiyon ya Başakşehir ya da Galatasaray olur ligin 2. Yarisindaki tüm derbiler Arenada. Ayrica Sneijderde kendine geldi rakiplerde böyle tek başina takimi sirtlayacak kapasiteside oyuncu yok. Rodriges iyi oyuncu baya katki sağlar diye düşünüyorum ama esas transfer Al-Somah olur

• kalan kadro pek iç açıcı değil Kalede muslera yeri banko, carole solbek, stoperde hakan balta ve semih kaya , sağ tarafta sabri var vidal'in geldiğini varsayalım selçuk dejong orta saha bruma snejder , sinan gümüş önde de eren yani en 4 tane sağlam oyuncuya ve bana göre bir de teknik direktöre ihtiyacı var gs'nin ( Bu arada ben fenerbahçeliyim )

• Chedjou zaten oynamiyodu. Podolski bir var bir yoktu. Yasin boş kaleye atiyodu sürekli. Transfer olacak zaten ama muslera ve sneijderin formda olmasida şart bu ikisi formda olsun transfere bile gerek yok aslinda

• vidal faydaiı olur ama rodrigezi ilk kez duyuyorum

0|0
    0|0
  • Hamit ve sabri yeter size
    Bunlar gelse de gelmese de ilk 3 olmaz sizin boşuna almayın

0|1
    0|0
    • Yav he he. Uzaktan ağlamaya devam et.

• Aynen en kötü sezonda bile 2 kupa alirken bazilari en iyi sezonunda 2 kupa alamıyor 😀Gülmeye devam et sen😀

• Şampiyonluk harici teneke kupalar sizin olsun onunla mutlu olursunuz ancak sabriye

Yükleniyor...