Satın aldığınız bir sürü para harcadığınız en salakça şey neydi?

Bir anlık hevesle satın aldığınız yada para vediğiniz ama sonradan ya ben bunu niye aldım bu kadar para verdim dediğiniz şeyle roldu mu? Ben telefonda arayan daha öncede alışveriş yaptığım bildiğim bir netshopcu anlattı anlattı anlattı bana, şu dinlenme tesislerindeki koltuklardan var ya masaj koltuklarından onlardan sattı.Eve geldiğinde gülmekten yerlere yattım hala ödüyorum kafama tüküreyim :D

0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

• ayakkabılarım. pişman değilim de, giymedikçe gözüme batıyo kart ekstreleri.

0|0
    0|0
    • Hani yabancılar yapıyor çatıdaki eşyalarını kapı önünde satıyorlar bizee mi yapsak ?

• kendimi satarım ayakkabılarımı satmam.

Erkekler Ne Diyor 16

• ps3 (oyun alması dert..kırdırması ayrı bi dert..herşeyi para beya:DDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Ama iyidir masaj koltuğu insanı dinlendirir. :))) gayette rahattır. vebim aldığım en saçma Çin den getirttiğim alarmı pervanede olan ve saati geldiğinde o alarm pervane uçarak çalamaya devam ediyor ta ki ben kalkıp yerine takana kadar :) zaten kullanmıyorum artık :)

0|0
    0|0
  • geçenlerde poladan güzel bir para vererek aldıgım kot pantolandan oldukca pisman oldum o paraya 5 tane orta hallı kot alırdım kendimi enayı gibi hissediyorum

0|0
    0|0
  • 1992 model japon otomobili alıp sıfırdan toplayıp modifiye ederek satın aldığım rakamın 2 katı masraf yapmaktı :)

0|0
    0|0
    • bende bir sürü puzzle aldım parçaları kayboldu bitiremedim gitti paralar çöpe.

• :D bencede .

• Bı tane jeep aldım alanyada ıken para bırıktrıp zorlayarak sonra ısler bıraz kotu gıdınce benzın yetıstıremez oldum hatta bazen dolmusla gıttıgım gunler oldu carsıya. Yarı yarıya zararla sattım dızel bı arac aldımda kurtuldum ama kafayı yemıstım bırazda cocukluk vardı sanırım

0|0
    0|0
  • çocukken taraftar kartları yüzlerce harçlığımı ona yatırırdım=)))

0|0
    0|0
  • hp- pavilion dv 1280 Laptop.. Ben yandım siz uzak durun

0|0
    0|0
  • 2000tl verip aldığım LG tv. şu an ki fiyatı 900 tl falan. ki bende ki full hd ve film oynatmıyordu... ahh ahhh

0|0
    0|0
  • masaj aleti aldım ama büyük bir masaj aleti küçük alsam daha iyi olurdu büyük olması yanında birde ağır masaj yaparken kol kaslarım gelişti :D

0|0
    0|0
  • otomobil takintim var, ne zaman o anin gazi ile alsam sonra neden bu kadar para harcadim buna diyorum.

0|0
    0|0
  • ihtiyaç yokken yapılan alışverişin kendi salakça zaten

çok pahalı bişeye para verip sonra kullanmadan bir köşeye attığım oldu.. ne olduğunu söyleyemem çünkü linç edilebilirim :I

0|0
    0|0
  • Yılbaşında aldığım onlarca piyango bileti

1|0
    0|0
  • okuldaki çalışmadığım dersler için çektirdiğim fotokopiler.dağ gibi oldu bir işe yaramıyor

0|0
    0|0
  • Aminoasitlerim. Daha kaslı olmak için saklıyordum ama kullanmak kısmet olmadı uzun süredir.

0|0
    0|0
  • atari 2006 yılında 250 tl verdim boşyere hiç oynamadım bile sonra bir arkadaşıma hediye ettim

0|0
    0|0
    • atari o zamanlarda 12 lira falandı :) playstationla karıştırıyor olmayasın :)

• sigara sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Lancomedan bi set almistim cilt icin ona hala pismanim.

Lazer epilasyon cihazi aldim iki tane onlara pismanim .

0|0
    0|0
  • Gittti digitalim gitti..)

0|0
    0|0
  • Ben değil de babama uyku sersemi sözde elektrik tasarruf cihazı sattılar.Çok dalga geçmiştik:)

0|0
    0|0
  • Ben kisisel ihtiyaçlara çok para harcarim. Farkindayim fakakat kendime bi dur diyemiyorum. Mesela kozmetik urunlerine ihtiyacim yok ama şu an yeni bi urun gorsem dayanamayip aliyorum:) Babam bikti zaten bende :)))

0|0
    0|0
  • paket paket aldığım simli kalemler :) kullanamdığım için kurudularda

0|0
    0|0
  • Çok kıyafetim var öyle yaa. Sırf beğendiğim için alıp 1 kez bile giymediğim.

0|0
    0|0
  • renkli kalemler

0|0
    0|0
  • çantalarım.

0|0
    0|0
  • epilasyon aleti, iki kez kullandım sadece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...