Karar verilecekse ne olmalı?

Tanıştığınız biri karşınızdaki ile anlastınız karakter olarak uyumlusunuz fakat erkek arkadasınız sizden şunu bekliyor.İlişkileri uzatmayı sevmeyen biri ve herseyı ahlakı ve dini boyutuna göre yasamak istiyor..evlılık kararı ıle yol koymus ve 5 6 ay içinde karar verip evlnmek istiyor..bundan sonrakı yasamında esıyle bırlıkte ahıri hayatıda yasayarak devam etmek ısteyıp evlendiğinde esının calısmasını ıstemıyor bu anlamda her turlu maddı ımkanıda tam iyi bir cocuk yetıstırmesını ıstıyor tek beklentısı bu..23 yasında kız erkek 31..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• yaş farkı sorun olmuyorsa başka hiçbir sorun yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• o sana kalmış eğer diyorsan çalışmıyacağım evimin kadını olacağım evleneceksin eğer yok ben çalışacam mali özgürlüğümü kazanıcam diyorsan o ayrı

0|0
    0|0
  • 31 yaşındaki erkekden ne bekliyon gez toz eylen zamanını geçti çoktan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öpüp başa koyulur bu herif ekmek gibi.. :D

amaa elinde diploman olsun annem.

Hayat bu eğer bir yamuk yaparsa kendi ayaklarının üzerinde durmak için güçlü olman gerekir :)

1|1
    1|0
    • beni çok güldürdünüz gerçekten yorumunuzla çok teşekkür ederim allah sızıde guldursun:) diplomam var üniversite mezunuyum şuanda da acıktan tekrar bı bölüm okuyorum eğer yamuk yaaparsa hafifte diplomatık babam var:)

• Helal olsun. Allah'tan hayırlısını iste Rabb'im herdaim güldürsün :)

Yaş farkı kadın için avantajdır. Hakkında hayırlısı olsun.

Babaya saygılar :D ...

• Amin güzel dileyen herkes adına hayırlısı olsun dilerim..:) teşekkür ederim yorum için sağlıcakla kalın:) saygılar:)

• Evlen gitsin. Süper bence

1|0
    0|0
    • bir bayanın yorumu sanırım benım ıcın daha onemlı tesekkür ederim az cok benım neyı kastetmek istediğimi ve bu şartlarda daha çok ne aradıgımı bır bayan olarak tahmin etmişssinizdir..aklıma takılan sadece yaş farkı

• kendi yaşımda biri ile dusundugumde komık gelıyor daha baskın kalıyorum denemedım sonucta oncesınde

• geçmiş olsun. sen kararını vermişsin zaten, hayırlı olsun diyelim :)

Yükleniyor...