Zombi kıyameti olsun istemezmiydiniz?

zombi kıyameti bence insanların insanlığını bulacağı , günlük boş dertleri,otoritelerin koyduğu kuralları,sınavları,parayı,kadın erkek ilişkilerini,kısacası her türlü dünyevi stresli şeyi unutup sadece canın için savaşıp hayatta kalmaya çabalamak bana nedense güzel geliyor dünya yine eski günlerine dönücek bu sefer hayvanlardan saklanıcağımıza zombilerden saklanıcaz söylediklerim komik gelebilir ama günlük stresler beni çok yordu ..the walking dead de adamlar herşeyi unuttular sadece ve sadece geriye hayatları kaldı mesela... anlatabildimmi bilmiyorum ama korkunç değilde insanlığın kendini aştığı dünyanın daha da özgürleştiği bişey olabilir

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• gorunurde guzel gelio:) her resident evil izledigimde bende boyle hissederim ...sadece hayatta kalmak icin mucadele etmek en azından kimin dusman oldugu belli olurdu...şimdiki gibi gorunmez kan emicileriyle ugrasmak zorunda kalmazdık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sandığın kadar pembemsi bir rüya olmaz bu.Teknolojisi ve silahi iyi olan ülkeler diğer ülkelere sırtlarını kolayca dönebilirler.Hatta böyle bir hastalıkdan istifade edip bazı güçlü ve ileri ülkeler diğer ülkelerı ortadan kaldırmaya calısacaklardır.Biz ki savaşta dahi düşmanına su veren bir ecdadın torunlarıyız.Herkesi biz sanma.Ve bu kabustan derhal uyan :)

0|0
    0|0
    • pembemsi değil zaten sadece o insanlar tarafından koyulan kurallar kalksın pırlanta sadece bir taş parçası ,parada kağıttan yapılıyor geleceğimiz bikaç adamın keyfine bakıyor ben bunlardan korkuyorum ölümden değil

• ne diyon ameke baska derdinmi kalmadı

0|0
    3|0
    • fuckdır git ya beğenmediysen

• önce sen beni güldürmüştün hatırla mal

• benim lafımı bana satıyo ya :D

• AMA çok acı bir olay olmaz mıydı salim abi npyn deyip ekmek aldığın insan seni yemeye çalışıyo ailen seni öldürmek istiyo çok acı bir olay ha bu arada bir tim kuralı zombie hunter diye AS:AS:DA:AS

0|0
    0|0
  • isterdim

0|0
    0|0
  • ne yaptın sen dünya savası z' yi mi izledin :D kafan güzel herhalde

0|0
    0|0
  • NErde benim bıçaklarım pompalı tufeğim :D

0|0
    0|0
  • Sadece zombiler olmaz ama sex manyakları

tecavüzcüler,katiller bunlarda güzel geliyomu :)

0|0
    0|0
    • e donanıcaksın tabi hem merak etme bunlar sokaktaki zombilerede tecavüz eder virüs kapıp onlarda asalak birer zombi olur

• değil ama bıktım bu dünyadan ya

• Bende bıktım Marsa gidelim senle

• sonunda cehenneme gideceksen ne anladım ben o cümbüş kıyametten ?

0|0
    0|0
    • niye cehenneme gidiyim ya orasını Allah bilir

• hmm :):D inşallah vardır onlardan cennette cidden:D

• ilk üçlü bunlar. cennette olup da senin de ilgi duyduğun şeyleri yazsam burdan köye yol olur. lambadan çıkan cin misin dersin

• yakalayıp seks kölesi yapardım tabi başına torba geçirmek şart:D

0|0
    0|0
    • İşte ben bunun gibilerden korkuyorum :D ülkenin içi zaten devşirme dolu bide zombi soyu eklenir tam olur :D

• devşirmeleri istememek gibi bir hakkın yok hürremcim:D

Kızlar Ne Diyor 5

• Yazını okurkene uyuyakalırkene kabus görürkene sıçrayarak uyandım.

0|1
    0|0
  • Mantıklı geldi

0|0
    0|0
  • isterdim

0|0
    0|0
  • alice olmadığım sürece istemezdim

0|0
    0|0
  • fazla walking dead izlemişsin