Şirkette iş güç yokken naparsınız?

Kobi tarzında bir şirkette hesap kitap işlerine bakıyorum Ön muhasebe yani... Ayrıca gerekirse sağa sola arabayla da gidiyorum..

Yaz geldi ramazan yaklaştı, bizim ağalar hep izne çıkar oldu özellikle bana işveren ağa bu hafta yok.. toplasan da bir iş gününde bitirilecek işlerim var onuda haftaya pay ettim =)

Neyse Şirkette odam var, Bilgisayar ekranımda haliyle öyle aleni şekilde meydanda değil (p*rno gelmesin lan aklınıza)

Sabah beri facebook gazeteler ve KS arasında gidip geliyorum.. Siz böyle günlerde napıyorsunuz? Tavsiye neyim verin =) Oyun okey vs olmazsa iyi olur mesela güzel türkçe kaynaklar hatta beleş e-kitap siteleri vs biliyorsanız paylaşın.. Karikatür siteleride olur.. Kısaca genel kültürüme katkı sağlayacak site tavsiyeleri istiyorum (forum olmasın)

Genel kültür derkende öyle insanı yönlendiren ( akpci chpci illumünati safsataları falan)

Facebook sayfalarıda olabilir

Saygılarımla Efem =)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• manga siteleri var beleş oluyor genelde. ben habire film izliyorum. film kültürüm bir harika dostum

0|0
    0|0
    • One piece, naruto, fairy tail okuduklarım arasında ama günceldeyim onlarda da?

Bu arada Film abartı olur biraz

• Sen de hep meşhurdan gitmişsin. :D Ben lovely complex ve ouran high school host club .

• Ben shonen tarzı seviyorum =) Komedi olucak, Fantastik olacak.. Öyle drama ya da okul ya da aşk şeysileri kısaca kızlara dair olan mangalar ilgimi çekmiyor =)

Forza Luffy Forza zoro forza kızılsaç =)

Kızlar Ne Diyor 3

• bugün isin yok benimle cene yaristiriyorsun :p

bakarim is yok cikar eve gelirim ;)

0|0
    0|0
  • valla ben hep burdayim suanda benimde hic isim yok ofisteyim hergün oldugu gibi

0|0
    0|0
    • Araba işi iyi oluyor arada hava alıyorum =) Demiyorlar ki bir günde volki Sakarya ya git diye hep İstanbul içindeyim.

• ks ve face in yani sira bicumle.net de sözleri okurum... gazete okurum internetden... aklima abuk zubuk seyler gelir onlara bakarim googledan ;D, kahve icerim arkadaslarla maillesirim ama bu aralar isler yogun hepsini yapamiyorum :D

0|0
    0|0
    • Bicumle.net hmmm aklımda olsun mesai bitti yarın bakarım.. (arabanın bende kalması artı sanırım ) =)

Erkekler Ne Diyor 4

• Çoğunlukla araştırmalar yaparım, zayıflamam için makalelere bakarım.

0|0
    0|0
    • Yahu wikiyi ezberledim resmen lakin araştırıcak bir ilgi kaynağım kalmadı =))

• Kişisel Gelişim kitapları okumanı tavsiye ederim aslın da.

• Hiç o tarz kitapları okumadım aslında bir denemek lazım var mı bir tavsiyen fazla sosyal olmayan ve reelde arkadaşlık kurmaktan pek haz almayan biri için =)

• Klavyeyi baştan aşağı söküp tekrar takarım .

0|0
    0|1
    • Klavye kesmedi beni. Kasayı dağıtıp temizledim diş fırçasıyla..

O yetenekler var çok şükür..

• sezonluk dizi izle 2-3 sezon bitirirsin 1 haftaya breaking bad veya prison break tavsiyem

0|0
    0|0
    • Dizi çok izleyecekte Ayıp olur diğerlerine yahu =) Kısaca işi gizli çevirmem lazım =)

• Ks ye takılrım

0|0
    0|0
Yükleniyor...