Başkasının acizliğine bakıp Şükreden insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz

Başkasının acizliğine bakıp Şükreden insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ben bu tür insanlardan nefret ederim..

Güncellemeler:
Empati kuramıyorsan insan değilsin bunu bilir bunu söylerim
Sen şükrediyorsun sadece mesele bu birde neden şükrediyorsun onun senden daha aşağı olduğunu düşünüyorsun. ama değil en az senin kadar insan senden aşağı değil

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• başkasının acizliklerine bakıp onlar için allahtan yardım dilerim ama şükür ederim tabiki bu olması gereken

0|1
    0|0
    • Yardım dilersin sadece. o an kendine şükredersin ve unutur gidersin sendende nefret ediyorum

• şimdide agresif cevaplar savunmaya geçtik gardımızı aldık. artık yazmıyorum zaten ne anlatsam boş bu saatten sonra tanrı gelse gökten sana yaptığın yanlış dese ona da atarlanırsın. Sağlıkla kalın

Kızlar Ne Diyor 3

• sana göre öyle. sağlık problemi olan birini gördüğümde sağlıklı olduğum için şükür ederim. çünkü o beden bana da ait olabilirdi.

0|1
    0|0
    • evet işte bizde buna egoistlik diyoruz bencillik diyoruz teşekkürler açık yürekliliğinzden dolayı

• asıl acizin kendilei olduğunu.

0|0
    0|0
  • tabi mutlu olsunlar ibret alsınlar

0|1
    0|0
    • Neden ibret alsınlar kolları kesik ya da felç olduğu için ben böyle değilim şükürler olsun demek acizliğin büyüğüdür

Erkekler Ne Diyor 5

• onlarla dilenciye para verip vicdanını rahatlatmak aynı şey. kaldı ki dilenciyi silkelesen senden benden çok para çıkar bunu da hepimiz biliyoruz ama işte insanoğlu kiliseye gidip pederle iki laklak yapınca günahları siliniyo sandığı gibi bizimkiler de dilenciye 50 kuruş verince sevap kazandığını sanıyo ;)

0|0
    0|0
    • 1 yıl yetim hakkı yiyip kurban kesince günahlarının silindiğine inanmak. yine fakire kemikleri ayırıp bonfileleri yemek onları sucuk yapmak acizliğin dibidir..

• tek ayağı olmayanı görüp 2 ayağım olduğu için şükretmem. eğer tanrı diye bişey varsa güzel şeyler yaratmış meyvesinden ağacına kadar ama herhangi bişeyi ben kendi azmimle, çabamla kazanırım ve şükretmem

0|0
    0|0
  • hayat seni yeterince vurmamış

0|0
    0|0
    • hayat beni yeterince vurmamış İşte bir acizlik göstergesi de bu eminim senin kadar vurmamıştır. Empati kuramıyorsan insan değilsin bunu bilir bunu söylerim

• yanlış kişiye yazdın üşengençpinke yazacaktın :)

• sana değil bu sen zaten bu lafın gelişi alınma

• güzel bir şey ya tersi olsa kendisinden yukardakilerinin hayatına baksa bu sfer sürekli elem karamsarlık üüzntü onu kaplar insan daime kendisinden aşağı olanlara bakar

0|0
    0|0
    • bu insanlık değil egoistliktir

• Konumuz ateizm değil, Ateist düşünce ile değil. Kardeşim para vermek kolay zamanını verebiliyormusun onu söyle yoksa insan değilsin bu kadar

• ne zamanı neyden bahsediyon sorunu doğru dürüst yaz tükçe özürlsü bureda senle insna gibi bir konu tartışıyoruz insan değilsin diye hakaret etmene hakkın yok aptal şey .konuya bir kere hakim değilsin sorun üzerinde kalmayı bil zırt pırt bir soru sorarrk on farklı yönlere kayma

• Ben onlardan biriyim ve hayatımdan memnun oluyor benim gibi düşünenleri de kutluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...