Kapat

Zayifim ve fit olmak istiyorm?

Kalcalarim cok buyuk degil ama sıki ve kalkik belim ince ve hatta hafif kasli denebilir kollarimda oyle gogsum 85 sizce neler yapabilirim...

Güncellemeler:
Ogrenciyim ve zamanim olmuyor pek ve bacaklarim da kalin degil

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• zamanım yok diye bişey yok, çalışan insan da okuyan insan da vakit bulup spor salonuna gidiyor, tembellik edersen baştan hiç başlama daha iyi. vakit değil de nakit sıkıntıysa ona bişey diyemem.

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • Düzenli beslenip düzenli uyursen bol su içer her gün spor yaparsan maken gibi olursund böylede fena değilsin

0|0
    0|0
  • Biraz kilo al sonra sporlar belini incelt, kalçalarını sıkılaştır.

0|0
    0|0
    • Kilo alamiyorum tatlim cok denedim.. :(

• Umarim alabilirim tatim tesekkurler yorumun icin :)

• Tatlim**** :)

• Spor yapabilirsin

0|0
    0|0
  • patates çuvallarına eğitim verebilirsin :D

0|0
    0|0
  • Sorunu anlamadım ben

0|0
    0|0
  • spora git

0|0
    0|0
  • tartışmasız yol bisikleti ya da dağ bisikleti al günde 15 20 km bisiklet sür yüksek tempo

0|0
    0|0
  • Bele tanisabilirsin mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...