178 boyum 60 da kilom zayıf biriyim ama dümdüz bir karın ve sert bacakalrım için evde ezgersiz yapsam kaç günde olur?

ve hangi egzersizleir yapmam gerekir biraz spor alt yapım var eskiden ama spor salonuna gidemem şu an böyle sportif bir vücuda sahip olmak istiyorum kol içinde dambıl alıcam

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• profesyonel bir bisikletçi olarak öyle bir fiziğin varki tam bir bisikletçi hemde yokuşçu olur senden yol bisikleti al kendine sonra 15 20 km bisiklet sür gerçekten çok iyi gelir 5 kilo alman gerek ve de ağırlık kaldırabilirsin eğer metropol bir yerde ve trafiğinden çekiniyorsan sahil yolunu kullanabilirsin bu anlatıklarım Mart ayının sonundan yapacağın şeyler kış olduğu için biraz zor bence spor salonuna git 1 2 ay vücudundaki hamlığı at onlar sana doğru programı verir yalnız güzel bir spor salonu olsun aşırı derecede kardiyo yapma koşu bandı falan değil yalnız ağırlık kaldır protein ağırlıklı beslen şeker ve yağ oranı düşük şeyler tüket şekeri meyve ve sebzelerden al bisiklet alırsan kardiyoyu fazlasıyla yapmış olursun zaten ama spor salonuna gitmeden gözle görülür bir ilerleme olmaz kilo alman şart

0|0
    0|0
    • ben kilo almak istemiyorum ki

• Saglikli olman icin 5kilo alman lazim

En İyi Kız Görüşü

• Vücudumuz çok nankör. Spor ömürlük bir şey. Alışkanlık haline getirmek lazım. Buradan yardımcı olan çıkar mı bilmiyorum ama youtubea yaz böyle çok iyi şeyler çıkıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• fazla zayıf değilsin

0|0
    1|0
    • boy kilo indeksinde iyi bir sonuç çıkıyor fazlalığım yok göbeğim filan sadece dha toparlanmış bir vücut iççin dedim

• bende ona göre yazdım yorumu

• hiçbişey olmaz 👎

0|0
    0|0
  • ya kas yapma boşver

0|0
    0|0
    • kas değil sadeece daha düzgün daha kusursuz bir fizik için gidicem

• çalıştırırsan çıkar ve pürüzsüz olmaz. bırak yumuşak kalsın

• resmini gonder once

0|0
    1|0
  • Olay mutfakta bitiyor

0|0
    0|0
  • Gün değil aylar düzgün spor yapman lazım

0|0
    0|0
    • salona gitmeden fazla kilom yok ne kdar sürede olur haftada üç gün yapabilirim

• karın için

• Yere yatıp ayaklarını havaya kaldırıp yere bırak topukların yere değmesin 15*4 den yap

• En az 2ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...