Annem napmaya çalısıyo anlamadım

ben kız meslek mezunu çocuk gelişimi bölümü mezunuyum

ders görmedim dogru düzgün matematiği bırakın tarih coğrafya bile zor gördüm

bugun ls açıklandı ve 256 aldım daha bu sene deraneye gittim arkadasımda bu sene gitti oda 350 aldı annem bunu dduyunca

sen neden alamadın aklın nerde niye böyle yaptın deyip durdu hiiç susmadı en sonunda bende patladım bagırdım çağırdım çok sinirlendim niye böyle yapıyo bu ? sinir etti beni napayım ben zaten bekledğim puanı alamadım çok kötüyüm annem destek çıkacağına köstek oluyo :'(

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla kafaya takma,soğukkanlı davran ve hiç üslubunu bozmadan annenlede babanlada saygı çerçevesinde sadece gerekli şeyleri yap,konuş. Yani muhabbeti kısa kes. Bir zaman sonra seni özleyip gelip sevmek ve ilgilenmek zorunda kalacak annen/baban. Aynısını bana yapıyorlar. Ya saçma sapan tavırlar vermeyip koskoca adam kadın aklını başına alsın ya da bana dokunmasınlar ne yaparlarsa yapsınlar. Ben böyle yapınca gelip benden özür diliyorlar. Hayatta kimseye boyun eğme annen babanda olsa. Yalnız saygı çerçevesi içerisinde dikkatini çekerim ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Anneler bazen öyeldir yapcek bişey yok sende üzülme ama seneye iyi hazılanıp tekrar girersin cevap verme konuşsun daha çok moralini bozar sonra .)

0|0
    0|0
  • Ahhh ahh. benim garib anam, çilekeş anam da öyle.

anlamadıklarından böyle konuşuyorlar.

0|1
    0|0
  • Annen haksız ama olsun sende alttan almaya bak kızının başarılı olmasını istiyor..

Aldığın puan o kadar da düşük değil..

Annen yanımda olsa güzelce izah ederdim..

0|0
    0|0
  • şuan kendini geri zekalılar gibi hissetmen lazım :)))

0|0
    0|0
    • sen hisset cnım benm :D ben almayım :D

• :))) ben mezun olalı 10 yıl oldu dersaneye gitmeden yurtdışında mühendislik okudum hemde iki devlet bursu ile bence sen hisset :)))

• napalım kınamı yakalım :D

bende dha yniyim dur bir bbakalm sndde ne kdaarrr acayipsn anlamadm :D

• Anne sonuçta, oda seni büyütüyor ve iyi olmanı istiyor. Çok kısa bir süre sonra unutur.

0|0
    0|0
  • annene sonuçlarımı göster seni prensesi yapsın link

0|0
    0|0
  • ailede sınva giren ilk senmisin

0|0
    0|0
    • evet benimm

• tıbbi dökümantasyon istyrm işte

• varmı iki yıllığı meslek liseliler gidebilior nasılsa varsa nerde varsa oraya git uzak falan deme

• klasik anne ve babalar çoğunlukla hep böyle

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende meslek lisesi mezunuyum dershaneye bile gitmediğim halde senden daha fazla puan almıştım ..

0|0
    2|0
Yükleniyor...