Eşim başkalarının yanında duygularını ifade etmıyor, bunu neden yapıyor?

arkadaşlarımızın yanında spor yaparken bir partide vs eşim sevgisini belli etmiyor arkadaşlarımın eşleri gelip bişeye ihtiyacınız var mı diye soruyorlar örneğin mas yaparken kolumu incittim ve maçı bıraktım eşim sormadı iyi misin diye ama onun arkadaşları defalarca sordular... bunu neden yapıyo halbuki evde çok mutluyuz yanlızken çok yoğun duygular yaşıyoruz ama ben dışarda da bunları belli etsin istiyorum...:(

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• .sen dışarıda sadece başkalarına, sevginizin gösterisini yapmak istiyorsun,

sevgiyle hava atma hayalleri yerine, sahip çıkmaya bak.

0|1
    0|0
    • yanı kolumu ıncıttıgımde onun arkadaslarının bana ıyımısın dıye sorması normal esım sormasada olurmu?

• tek bir olaya bakıp da eşinin sevgisini mi sorguluyorsun ? sordun mu peki niye sormadığını ? belki bir anlık dalgınlığına geldi, belki o an başka bir şeye çok fazla odaklandı. Önce ne olduğunu anla, sonra yargıla.

Erkekler Ne Diyor 15

• herkes sevgisini ve ilgisini arkadaşlarının yanında ya da sokaklarda göstermek istemeyebilir. evde gösteriyorsa problem yok. takmamanı öneririm. erkek sürekli senin üzerinde olacak diye bişey yok ayrıca... sen onu sevmişsin her haliyle kabul edip evlenmişsin. buralarda kocanı sorgulayacağına kocanla konuşmayı dene. belki de o da karım benimle konuşmuyor tanımadığı kişiler ya da arkadaşlarıyla konuştuğu kadar diyordur...

0|1
    0|0
  • senin yanında belli ettiği sürece bi sorununuz yok bence.başkalarının yanında kendini ifade edememesi de dışarıya karşı ben buyum ben evin reisi ben..gibisinden kendinde birşeyler bulabilir.veya reklam olmak istemiyordur.binbir türlü seçeneği var.rahat ol o senin yanında : )

0|0
    0|0
  • Erkekler sevgisini dışarıda göstermekten hoşlanmazlar. Hava atma, yapmacıklık olarak değerlendirilir. Bende hoşlanmam dışarıda vıçvıç davranmaktan. Ancak sizin yaşadığınız olay duygu ifade edememek değil. Büyük ihtimalle eşiniz size bi durumdan ötürü kızmış o yüzden olabilir.

0|0
    0|0
  • bence büyütme belki dışarıda öyle şeyler demeyi sevmiyordur ama kolun incindiğinde de sorsa iyi olurdu bence orada hata yapmış

0|0
    0|0
  • Gerçekten kafanda bu kadar kuracağını bilse; emin ol sorardı. Sen bunu açık açık, tabi "bak elin adamı..." diye söze başlamadan, uygun bir dille bundan eşini haberdar edersen; sorununuz çözülür gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • ilginçmiş

0|0
    0|0
  • Siz kadınların isteklerinin bitmediğini herkes biliyor..

0|0
    0|0
  • o yüreğinde seviyor yetmezmi?

0|0
    0|0
  • erkekler duygularını saklarlar .. yok yere üzme kendini

0|0
    0|0
  • kimse mükemmel değildir, bırakın eşinizin tek kusuru bu olsun.

0|0
    0|0
  • Sana zorla kendını boynuzlatacak bence

0|0
    0|0
  • millete reklam olmak istemiyordur

0|0
    0|0
  • kılıbık denmesi korkusu...

0|0
    0|0
  • etmesin, duygularnı senin bilmen yetmiyor mu

0|0
    0|0
  • cool olmak karakteri olmuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağır abi o :)

0|0
    0|0
  • Yanındayken belli ediyorsa bu kadar takma.Önemli olan senin bilmen

0|0
    0|0
  • Adı hıdır elinden gelen budur. Bırak takılma ufak tefek şeylere.

0|0
    0|0
  • reklam olmayı ben de sevmem. iyidir böyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...