Hiç intihar etmeyi düşündünüz mü ?

Evet sevgili KS üyeleri. Hiç intihar etmeyi düşündünüz mü, planladınız mı?

Çözemediğiniz o büyük sorunun tek çözümünün ölüm olduğunu düşündünüz mü?

Güncellemeler:
Gizliye izin vermediğim için rahat yazan olmayacak sanırım. Herkes eminim düşünmüştür. Bende düşündüm. Ama eyleme geçirmedim. Beni seven insanlar hala olduğu için.

İlk ve tek güncellemedir.

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Denemişliğim de var, bilinçli ve bilinçsiz olarak..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Düşünmedim. Hayatta büyük konuşmamak gerek ama Allah o dereceye düşürmesin. Ama artık bu dünyadan çekip gitseydim dediğim anlar oldu.

0|0
    0|0
  • Neden rahat yazamayalım ki ayrıca intihar bir kaçıştır dostum çözüm değildir trajedidir kokunç bir olaydır kalıp mücadele etmek dir zor olanı savaşmaktır o düşüncelerinle dayanmaktır sana sunulan zorluklara ayrılmamaktır düşmandan galibiyete buluşana dek ve her yaşayan ölür her yeni eskir...

0|0
    0|0
  • intiharı düşünmedim çünkü dinimizce affedilmeyecek günahlardan biri ama ölmüş olmayı diledim aslında hala da diliyorum çünkü hayat boş

0|0
    0|0
  • yoooo

0|0
    0|0
  • ben 1 kez düşünmüştüm

0|0
    0|0
  • şeytan dürtüyo arada

0|0
    0|0
  • kafam 8 çekirdekli işlemci gibi hiç okadar köşeye sıkışmadım canımı almak istiyorlarsa gelip savaşmaları lazım benimle ;)

0|0
    0|0
  • Hayır hiç düşünmedim.

0|0
    0|0
  • profil resmini hiç samimi bulmadım satanıst simgesini andırıyo

0|0
    0|0
  • sonucu bildiğim için böyle bir saçmalığa girişmem

0|0
    0|0
  • zamanı gelince nasıl olsa öleceğiz ölünce saniyede çözülür

0|0
    0|0
  • insanların abartısız %90 ömründe bir kez düşünüyor gizliyi kapatmasaydın cevapları görürdün

0|0
    1|0
    • hiç beklemediğin insanlar düşünmekten öte eyleme geçmiş olduğunu görünce anlıyor insan...

Kızlar Ne Diyor 10

• yok lan o kadar güzel şey varken :/

1|1
    0|0
  • düşündüm,denedim 4 gün konusamadım,15 gün kekeme oldum.

1|0
    0|0
  • Düşündüm denedim.

1|0
    0|0
  • bende düşündüm düşünüyorumda ama öldürmeyen allah öldürmez bide sakat felan kalırım ya da felç felan olurum diye korkuyorum :D

0|0
    0|0
  • Evet düşündüm hatta ilaç içtim çok etkili uyursan ölürsün ama olmadı baygındım ve yoğurt yediriyorlardı tek hatırladığım bu.

0|0
    0|0
  • Düşünmedim. İntihar çözüm değil

0|0
    0|0
  • Düşünmedim.

0|0
    0|0
  • Nasılsaa birgün ölicez hayatın keyfini çıkarmak lazım niye öldüreyim şimdiden kendimi:)

0|0
    0|0
  • ölüm hiçbirzaman çözüm değildir...

0|0
    0|0
  • Hayır intihar etmek bir zayıflık belirtisidir. Birşeylerin çözümü değildir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...