Eski ilişkilerinizi sevgilinizle paylaşırken çekinceleriniz nedir ?

İyi giden bir ilişkiniz var. İleri dönük kaygılarınız yok.

Sevgilinizden ilk dönemde gizlediğiniz ilişkileriniz yüzünden sıkıntı yaşamışsınız. Ama sevgiliniz bunları sorun etmeyeceğini söylemiş. Kıskanç biri değil. Bunların geçmişte kaldığını kabulleniyor. Ama herşeyi olduğu gibi anlatmanızı ısrarla istiyor.

Herşeyi olduğu gibi anlatırmısınız ? Birşeyleri saklar mısınız ? Saklarsanız neden ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• bende erkek arkadaşıma eskiye dönük şeylerini anlattırıyorum bende anlatıyorum kıskanç değilim amacım geçmişi de sorgulamak değil aksine onu daha iyi tanımak ve nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek adına yaptığım birşey o da bana hiç birşeyi saklamadan anlatır ve bu konuları sorunsuzca konuşmaktan çok memnun senin yanında bu yüzden çok rahatım kaygım yok der

0|1
    0|0
    • Evet sizde sıkıntı aşılmış. Çok güzel. Eşler rahat olacaktır artık. Ne olursa olsun bana anlatır düşüncesi güveni arttırıyor.

• Olay tam da budur...

• :)

Kızlar Ne Diyor 1

• iyiyse de kötüyse de bilinmesi gerekir onun karşısında kendin olabilmen için.

sormam da sordurmam da diyenler iki yabancıdırlar özlerinde.

0|1
    0|0
    • ben iki yabancı değilim, tam dediğin gibi yapıyorum ama asla bir sorun yaşamadım, benimle olduğu andan sonrası beni ilgilendirir öncesi değil.

• Hikayemizde erkekte bunu istiyor, artık herkesin ayrı özeli kalmasın istiyor. Zira ikisinin de geçmiş dosyaları kalabalık. Ama kadın erkeğin anlayış göstermeyeceğinden çekiniyor sanırım.

• herkes çekinir esasında, belki sen bile öğrendim diye pişman olacaksın ama bilinmesi şart.

Erkekler Ne Diyor 4

• ilk başta bir şeyleri gizlemek yanlış, ben açıkça söylüyorum, yaşım bu, işim gücüm, kariyerim hepsini biliyor. ondan önce kimlerle ne yaptığımı da az çok tahmin eder. olasi bir uygunsuz duruma karşı şunlar ile bir şeyler yaptım derim, o da daha fazlasını sormaz. bir şeyleri gizlemek bence büyük bir hata olur.

0|0
    0|0
  • eğer ilerde karsınıza çıkabilecek tarzda sorun veya meseleler yok ise zaten saklamana gerek yoktur. ama özellikle kadınlarda olur 3 ay sonra biri çıkıp ben bunun sevgilisini düdükledim diyecekse veya bir kadın çıkıp kızımın babası işte bu diyecekse bunları şiddetle paylasın herkes alacağı malın kaltesini bilmek ister aksi halde üretici firma ile sürekli sorun yasarsınız. bize vadettiğin ürün bu değildi diye

0|0
    0|0
  • ne onun geçmişini sorarım ne de benim geçmişimi sormasına müsade ederim.

0|0
    0|0
    • ''öncesi beni ilgilendirmez'' cümlesinin manası 'benden önceki hayatı hakkında kötü konuşamam, onu yargılayamam'' demektir. ne yapıp ne ettiğini, hayatını nelerin etkilediğini umursamam demek değil.

• bu da bir anlaşma şekli. Ama hayatın içinde 3. kişilerden tesadüfende bir şeyler duymak hoş olmadığı gibi, karşındaki insanı daha iyi tanımanın bir yolu olarak görüyorum.

• Sen sen ol çeneni kapalı tut

0|0
    0|0
    • Anlaşılan sizin bu yüzden başınız ağrımış :)))

• Hayır hiç ağrımadı akıllı biri olup çevremdeki olaylardan ders çıkardım :))))

Yükleniyor...