Kapat

Beşiktaşlılar Toplansın Takımımızda en çok görmek istediginiz stoper veya stoperler kimlerdir (isim olarak abartmadan)?

Benim aklımda stoper tandemi olarak Beşiktaşa Rakitsky-Vida tandemi var :)

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Iyi bir topçu şart

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Rakitsky de Vida da iyi olur. Özellikle Vida favorim. Fakat yuksek bonservis bedelleri sıkıntı yaratıyor

1|0
    0|0
    • Ffp elimizi bağlıyor bu transfer dönemi son Allahtan bilmiyorum yazın bu 2 isim olurmu Rhodolfo devre araası giderse şaşırmam bir stoper gelecek Rakitsky nin sözlemesi sene sonu bitiyor Vida için Kieve 5 vermeye hazırmız Beşiktaş haberlere göre

• Mecburiyetten derken s. ligi kriterlerini kast ettim zaten. Caner sakatlandığı için Adriano nin alternatifi kalmadı Tosic var ama o da stoperde daha etkili olduğu için alternatif sol bek icin Sibil tarzı oyuncu lazim 3 kulvarda Adriano kaldırmaz. Bir de adam akilli forvet alınırsa problem kalmaz. Torres konusuluyor bakalım

• İlk Hedef Eto o dendi Jackson Martinez Bony dendi Torres işte en son gündeme geldi. İsimler güzel fakat sonuç önemli kim gelecek forvete Sobol aslında Shakhtarın Oyuncusu Sobol 6 aylıgına gelse iyi olabilir Adriano kaldıramaz tecrübeli olmasına rağmen Tosic Cl de oynadı ama bence beşiktaşın stoperi olamaz. mecburiyetten oynadı sol bektete anca yedek olurki yönetim onu bile düşünmüyor sol bek aradıgına göre

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• sol beke istediğim bir adam var belki onu alırlarsa ileride adriano oynar
    o dediğim adam sırp sol bek kolarov. stoper gelince, malum kendisi yaşlandı agresif birisi lazım diye düşünüyorum artık pepe

0|0
    0|0
  • Rakitsky isterim ama maliyetli.

0|0
    0|0
  • Vida'yı çok beğeniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...