Ispanya efsanesi marakana stadının çimlerine gömüldü mü?

ispanya efsanesi marakana stadı'nın çimlerine gömüldü brezilya efsanesi tarafından ekarte edildi yok böyle bir hezimet brezilya dünya futboluna pele,ronaldo,ronaldinho gibi yıldızları kazandıran brezilya bir kez daha dünya futbolunun en büyüğü olduğunu gösterdi barcelona ve ispanyanın ekolünün tarih olduğunun bir göstergesi olabilir mi bu mağlubiyet?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Geçen sene ki CL de ki hüsranları üzerine bide bu kupada ki rezil futbolları evet İspanya Futbolu baya gerileyişin içinde..

Dün gece ki maçı canlı izleyemedim .. Sabah özetini izledim ..Harika bir maçtı.. Zaten en başından beri favorim Brezilya'ydı..İstediğim de oldu.. Ama Brezilya'nın İtalya ile oynanan Yarı Final maçını izlerken korktum o gün ki futbollarını beğenmemiştim.. Ama final de dediğin gibi İspanya'yı çimlere gömdüler..<3

-Neyse 5 **

0|0
    0|0
  • her zaman bir numaralar zaten:)

0|0
    0|0
  • Efsane kim?

0|0
    0|0
  • Armi sen neler yazmışsın böyle.o.O

0|0
    0|0
  • Hep bunlar nazar nazar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Brezilya futbolun doğduğu yer ispanya iyi bir takım ama brezilyanın standartlarına yetişmesşi çok zor adamlar kundakta futbol oynuyor. İspanyanın Avrupa kupasını rahat kazanması brezilyanın turnuvaya katılamıyor olmasından yoksa dünya kupası bile hayal bir yerden sonra.

0|0
    0|0
  • artık ispanyollarındevri bitti abi

0|0
    0|0
  • Dün gece ki maçı canlı izleyemedim .. Sabah özetini izledim ..Harika bir maçtı.. Zaten en başından beri favorim Brezilya'ydı..İstediğim de oldu.. Ama Brezilya'nın İtalya ile oynanan Yarı Final maçını izlerken korktum o gün ki futbollarını beğenmemiştim.. Ama final de dediğin gibi İspanya'yı çimlere gömdüler..<3

0|0
    0|0
  • ispanyollar son 2, 2.5 aydır çok kötü

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Geçen sene ki CL de ki hüsranları üzerine bide bu kupada ki rezil futbolları evet İspanya Futbolu baya gerileyişin içinde..

0|0
    0|0
  • ee nolmiş :D

0|0
    0|0

• gömüldü

0|0
    0|0
Yükleniyor...