Bayanların kolundaki tüylerr ? Beyleeeeeer

Bakın kıl demiyorum tüylerr. beyler cok mu itici geliyor size yahu. cok siyah ve kalın değiller incecik hafiften siyahlar cok belli olmuyo ve kötü durmuyo ama ben sürekli ağdayla aldırdığm icin rahatsız oluyorm suan. yarın sevgilimle bulusucam ama hava yağmurlu kuaförde uzak hiç gidesim yok üşeniyorm. yani kalk git üşenme mi diyosunuz, yoksa kalsın boşver miii? :((((

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kolundaki tüylerin erkek açısından hiçbir sakıncası yok. Ama bacaklarındaki, koltuk altındaki ve vajinandaki tüyleri kesinlikle ağda yaptırmalısın.

1|0
    0|0
    • Onlar her ay düzenli oluyor zaten o bölgeler icin sıkıntı yok yani :)

• Çok mutlu oldum :))

• :)))

Erkekler Ne Diyor 14

• kolundaki tüyler pek göze çarpmaz erkeklerin. yeterince çarpıcı değilse tabi. tüylerini rahat bırak tabi eğer tüy kalsın istiyorsan.

0|0
    0|0
  • tüyler önemli değil bence.

2|0
    0|0
  • kadın dediğin tüysüz olur arkadaş.

0|0
    4|0
    • ay ufacıkta olsun okadar ya ne takıntılısınız arkadas :(

• Üzerime alınmıyorm bunları. ne yüzümde ne göğüs aramda ne göbeğimde ne popomda ne de bikini bölgemde kıl tüy yok, onların her ay düzeni varr canım. ben kol tüyünden bahsettim sen nereye gittin. zaten onlarıda sürekli aldırdığımı yukarıda belirttim. neyse ya mecbur gidicez anlaşılan. tesekkür ederim düşüncelerin icin

• ben var demedim diğer bölgelerinde, mümkünse tüylerinizden arının dedim, kadın dediğin bir tek tüy bile bulundurmamalı narin vücudunda.

• hiç olmasa daha iyi ama kıl olacağına tüye razı olurum ama o da kara kara olmayacak en azından sarı olsun bari :)

0|0
    0|0
  • Gömlek giy

0|0
    0|0
    • bu sıcakta uzun kollu mu giyicem? hem saklıcak derecede değil ki :D

• Ben bayanda kolda kıla bakmam .. bakan var ama onu bırak bacakda kıl var mıyarisini almış yarısı kalmış diyeni bile duydum .. bendede var normal geliyor yani :D

• ağdaya devam edersen tuy dediklerin kil olmaya baslar iste bu bir erkeği yeterince kil eder birak tuy olarak kalsin

0|0
    0|0
    • ahah salaklaşma. sir ağda bu kıldan tüye dönüştürüyor asıl. şekersiz ağda olduğu icin inceltiyor. bişey hakkında bilgi sahibi olmadan yoruma gelmeyin lütfen

• Sorun edecek sorunların falan yok fikrini paylaştın simdi gidebilirsin. teşekkür ederim.

• senin en buyuk sorunun insanlarla iletişim kuramamak buda benim fikrim daha saygili olman dileğiyle

• Siyah ve çok belirgin olmadığı takdirde sorun değil.

0|0
    0|0
    • Umarım oda öyle düsünür tesekkür ederm :)

• Seni olduğun gibi sevecek bir adama ispatlayacağin hiçbirşey olmamalı.Belkide birgün yuva kuracaksınız her an onun korkusuylamı yaşayacaksın ?

Hiç gerek yok çokta takılıyorsan kendin yap ağda

0|0
    0|0
    • yahu korktuğum bişey yok ki. dısrda denk geldikce o zaten gördü. ama yarın vakit geciricez falan ben rahatsız oldum işte.

• kadının kolunda kıl görürsem yalarun :D kıllı karımı olur bacım ya tüy olcak tabi mk . ama kıl nedir öyle hacı sakalı gibi kıllları olan var kestirin alın bişi yapn

0|0
    0|0
    • off sorma kolunda kıl olan bir arkadasıma ağda hediye etmisliğim var :D ama benimkiler cok inceee aldırmayım mı?

• inanır mısın birden uslu cocuk oldu . korktu tabi . şuan içine bile kaçtı bulamıyorum aa kayboldu lann nerde lan çükümm çükümmmmmmasdas asd nafansdn as haaa tamam buldum korkmuş tabii hıhh korktutunn... :((:

• off sapsaaal :D

• Kişisel bakım olarak ele alırsak bence gidip aldır!

0|0
    0|0
  • kalsın boşver

0|0
    0|0
  • kalsın boşver belki shaved tutukusu yoktur.

0|0
    0|0
  • maninene yok mu

0|0
    0|0
  • kalk üşenme, bir kere soğudumu altın kaplattırsan fayda etmez

0|0
    0|0
    • iyide cok belli değiiler kii :/

Kızlar Ne Diyor 6

• Kafana göre takıl

0|0
    0|0
  • Epilasyon aleti ile al.

0|0
    0|0
  • kolumdaki tüyden millete ne herles kendi tüyüne baksın ben almam

0|0
    0|0
  • çok siyahsa almak gerek

0|0
    0|0
  • tüy sarartıcı kremler var bende bence onu yap

0|0
    0|0
    • evet evde var bende. onu denicem az sonra eğer istediğim gibi olursa aldırmam :)

• evett benimki de vi-vet :) peki ozaman yapıcam az sonra tesekkrler

• rica ederim:)

• beylere sordun ama erkeklerin kafayapisindan bilgim oldugu icin yazdim belki yardimci olurum diye,bende gitme,zaten erkekler koldaki tuye deyil seven erkek gozlere dudaklara bakar

1|0
    0|0
    • canımm ya. haklısın valla tesekkür ederimm :)

• evett canım cok haklısın sevgilim değil ama bir arkadasımla olmustu aynısı. kollarımı gösterip aldırmadım üsendim demiştim. salaklaşma ne var kollarında boşuna canını yakma çarparım bitane demiştii :D

• :))

Yükleniyor...