Sizler bu sevgiliden ayrılır mıydınız yoksa katlanır mıydınız?

Öncelikle onu çok ama çoook seviyorsunuz. ilişkiniz ciddi, yakında nisan var. Ama durum böyle:

Sevgiliniz:

- Doğum gününüzü unutuyor, telafi bile etmiyo.

- Buluşacaksınız, telefonu kapalı bütün gün ulaşamadınız ona, neymiş, ise çağırılmış çalışmış, ve şarjı yokmuş ulaşamamış size. gece haber veriyor.

- Sinemaya gidecektiniz ama son anda gelemiyeceğini açıklıyor, arkadaşınının arabasına yardım edecekmiş sözde..

- Aynı şehirde kalıyorsunuz ama fazla görüşemiyorsunuz, sizi görmek için çabasıda yok.

- Bazen bütün gün sizi aramadığı, mesaj atmadığı oluyor.

- Sizi sevdiğini söylüyor, şiirler yolluyor, ama hisettirmiyor.

- Kavgalarda kendi hatalarını görmüyor bazen, ilgisizsin dediğinizde ne yapıp ne edip üste çıkmaya çalışıyor.

- Sizi sorun çıkaran, negatif biri olarak suçluyor.

- Sizden anlayışlı olmanızı bekliyor, çünkü o çok çalışan biri. aaaa hiç rahatsız edilir miii...

Ayrılırmıydınız?

Güncellemeler:
Bu arada:

Özurdilemesini bilen biri, ama anlayis bekliyordu, bana destek olacagina kiziyorsun diyordu... Ama ilgisiz olmasina dayanamiyordum. Insan sevdigini merak edip arayip sesini duymak istemezmi?

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

• Seni seviyordur fakat onun yapisi oyle, cok ilgisiz biri aileye ese dosta fazla deger veren biri degil. Seni sevmezse nisanlanmayi asla dusunmez. Zor bir durum

0|0
    0|0
    • aynen! bak sen anladin.. onun gecmisini bilen biriyim, onceki sevgililerine mesela hic deger vermiyordu, seviyordu, ama cokta yerden yere vururmus, yani umursamazmis. ortak arkadasimiz bana demisti, bu cocuk ilk defa mutlu, birini sevdigini cok belli ediyor diye. seviyordu eminim. ama boyle olmasi beni dusunduruyordu. gercekten yapisi bu! bununla ne yapilir bilmem...:S

• Onunla konusmayi dene, bu durumdan rahatsiz oldugnu soyle, degismeye ozen gostericek. Sende fazla uzerine gitmemeye calis hani neden telefon acmadin neden telefonun kapali deme birak kendisi anlatsin sen sormadan bu ona daha kolay olur, hersey gonlunce olsun !

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğer gerçekten işiyle gücüyle uğraşıyorsa ve vakitsizlikten size vakit ayıramıyorsa bunu onunla paylaşın. Düşüncelerinizi buraya aktardığınız gibi ona aktarın bakın bakalım tepkisi duruşu nasıl. Eğer siz sorunlarınızı söylediğiniz halde geçerli bi sebep sunmuyorsa, aklınız onda kalıcağına bitirin daha iyi.

1|0
    0|0
    • aslinda bunu konustugumuzda, beni anla, cok yogunum bana destek cikacagina bana kiziyorsun demisti, ve ertesi gun, gunaydin mesajlari... bilmem ne... ama ben ne yaotim..3 gun telimi kapatmistim.. sonra tabi o bana küstü... sonra baristik.. ama simdi bitti gibi..

• Siz çalışıyormusunuz ? Yani sizin çok boş zamanınız varsa aklınızın onda kalması doğal. Canınız sıkkın olduğu içinde sürekli ilgi bekliyorsunuz galiba.

• ben calismiyorum. hatta dua ediyordu, insallah ise girip calisirsin, okula gidiyorum sadece bos vakit cok. is bulup calismami cok istiyordu, ilerde senide gorecegiz diyordu. ama ilgisiz kalmasina yeterlimi bu.. bazen arkadaslariyla takiliyordu, yani arayip bi sesimi duyabilir.. arada yapiyordu. ama ne biliyim iste, bekledigim ilgi yoktu

• Kader mi, keder mi bilmem

Ne dersen artık

Çek şu hayatın pimini de

İnfilak edeyim

Patlak verdi bu yalnızlık

Bu kezde ben gideyim..

Daha ne kadar gelmeyeceksin

Söyle, ona göre öl meyeyim..

Seni özlerken yorulmuşum

Ne kadar gelmemişsen artık

Sanki dünyanın tüm yükü omuzlarımda

Zaman taşıyacak kadar ılımlı değil

Taşacak kadar hızlı

Bi o kadarda yorgun

bir azda yoksun..

Son bir soru

Daha ne kadar gelmeyeceksin..

Mahallede çocuklar sokak başında pinekliyor

Meyhaneler beklemekten sarhoş

İçmekten sabırsız

Sokak satıcıları seyyar

Gelebileceğin noktaları pazar yapıyor

Yok satıyor özlemek

Çok alıyor bekleyen

Ve ben

Bahçe kapısını keşişliyorum

Geleceksin diye

Kulaklarım topuk seslerine paralel

izini düşlüyor izdüşümlerim..

Zira

Baktığım hiçbir yerde yoksun

Yada olmadığın her yerdeyim..

Akşam üstleri güneşe küskün

Ben akşam üstlerine

Güneş bana

Sokak lambaları karanlık

Ve bahanesi kırıklık..

Yani bebeğim

Yalnızlık bi durum halidir

Gidenlerde bulunmaz.. sana göremi değilmi sana karar ver:) okan durak.

0|0
    0|0
    • Güzel siir sagol, ama karamsarliga son artik. yetti bee üzül üzül nereye kadar. insan hak etmedigi seyleri yasayinca agirina gidiyo

• güçlü ol yeterli

• ancak bencil insan böyle davranır.ayrılırdım

1|0
    0|0
    • aynen.. emin degildim, ama ulasitigim sonuc. bencillikti. egoistti yani.. bunu onun suratina dedim. kabul etmedi tabi. ama bencede oyle

• 2. şık bana yetti. Tez kellesi vurula.

1|0
    0|0
  • gözüm tuymadı.nişan yaparsınız ama ilerisi için kötü olabilir seni yarı yolda bırakabilir

0|0
    0|0
  • bugun bunları unutan yarın eve gelmeyide unutur bende bir erkeğim ama bir şeyleri bazen hatırlamak lazım

0|0
    0|0
    • bulusmalarimizi unutmuyordu, sadece aksilik cikiyordu, cogu zaman hic kacirmazdi tabi benden once giderdi bulusma yerine, ama bir.iki defa boyle yaptigi oldu, yani beni ekti

• halk oylamasında ayrıl çıktı kanka :) seninkinin ömrü kısa :P

0|0
    0|0
  • Yaa bırakın erkeklerle ugraşmayı.

10 kadında 9'u aynı şeylerden şikayet ediyor

Demekki neymiş, erkekler böyleymiş

sen şimdi bunu bırakıp yeni bir tane bulsan farklı mı olacka sanki

0|0
    1|0
  • naptın sen son durumm

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın kesinlikle yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • durup dururken neden canımı sıkayım ki yolun açık olsun.der bitirirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• neden kendine eziet ediyorsun hala canım ya ALLAH aşkına şu çocuğu unut artık değmiyor haketmiyor ve bende sana üzülmeyi yakıştıramıyorum.

1|0
    0|0
  • Şu kadarını söyliyim ..bunların hepsi aynı , farkı da olmayacak yenisinin ..

1|0
    0|0
    • Hepsi aynı falan değil, bi kaç tane çürük elmaya rastladınız diye bütün erkekleri karalayamassınız

• Tamam canim, Bakalim zaman ne gosterecek. Tesekkurler

• :)) her zaman canım

• üzgünüm ama şimdiden bu kadar değiştiyse evlenince ooohhhooooo allah sabır versin ne kadar sevsende sinirlerineyazık

1|0
    0|0
  • Çokta tınnn asla katlanmam

1|0
    0|0
  • Daha nisan evresinde bu kadar salmissa ilgisizlik

Evlenince ne olur?seni eve koyar aklına gelirsen

Ugrar.Balık baştan kokar

1|0
    0|0
  • ben zaten kavgada kendi hatalarını görmeyen erkekle birlikte olmam hele hele bi de üste çıkan erkekle hiç olmam(ilgisiz dediğinde üste çıkmaktan kastım):))

1|0
    0|0
    • hatlarini göruyordu bazen, ozurdilemesini bilen biri, anlayis bekliyordu, bana destek olacagina kiziyorsun diyordu... ama ilgisizdi, bu duruma dayanamiyordum bende. insan sevdigini merak edip arayip sesini duymak istemezmi...

• ya bu devei gütmeli yada bu diyardan gitçen hesabı...o da haklı olabilir erkekler karşısında duran kızları sevmezler,yanında durmalısın

• aynen, ama bende sevilmek istiyordum.. ona yeterince sevgimi gosteriyordum ilgileniyordum. kendimi enson erkek gibi hisettim, yani o kiz nazlaniyo yavastan aliyo, ben onsuz yapamadigimi gosteriyordum..

• Ayrılmalısın ben ayrılmakta geciktim ve pişman oldum her durumda suçlu bendim , tartışmak için yer arıyordum bencildim onun gözünde fakat ayrıldığımda farkettim ki asıl bunlarla kendini anlatıyormuş . Zamanını boşa harcama arkadaşım sevgi bazı şeylere yetmiyo bir zaman sonra.

0|0
    0|0
    • hemende unutuluyormu o kisi... baskasini sevemem gibi hisediyorum, ve her erkek migdemi bulandiriyo, hepsi ayni diyorum... hepsi boylemi ya..

• hiç hiç uğraşma bırak gitsin link

0|0
    0|0
    • ahahaha bırak gitsin dedin de aklıma ekiz yatak geldi :D

link

herkes üstüme geliyo çemi solaryumda topless vaziyetdeyim gel diyolar :(

• türk dizi tarihinin en başarılı karakteridir kanımca :D

• çok iddialı oldu ama doğrudur :)

• halen bu çocuğu mu düşünüyorsun .

0|0
    0|0
  • neden çaba sarf etsin ki senin için sen zaten onun eksiklerini yüklemişssin sırtına seviyosun da tek başına götürüyosun ilişkiyi.ve bu artık yormuş seni ama şunu da bil iş işten geçmiş sen alıştırmışssın onu rahata.

0|0
    0|0
    • ya ben hepsine tepki vermistim, ama duzelmediki... ozurdiledi olmayacagini soyledi yine yapti... hatasini yaptiktan sonra ozurdiliyo, anliyorum haklisin bana kizmakla diyo.. sonra tekrar iste... ama fark ettim son zamanlarda boyle yapmaya baslamisti, onceleri benden once giderdi bulusma yerine, cok onemserdi, son zamanlarda cok tartistik belki sogmustu benden bilmiyorum, ama onemsemiyordu iste... ama seviyormus...

• offfffffffffff çok sıradan ya daha şimideiden böyleyse ben ilerisini göremiyorumçalışıyor olması sen ihmal edebileceği her seferinde ekebiledceği anlamına gelimiyor yazdıklarıını okuyorumda hep bir bahanesi var mutlaka seviyorsan otur konuş hemen bitirme baktın olmuyor aynı şekilde devam ediyor yol ver gitsin bence..

0|0
    0|0
    • normalde boyle degildi canim son zamanlarda.. son zamanlarda cok tartisir olduk.. heralde kendimden biraz soguttum onu, ve benle bulusmak icin cabasi yoktu... ayrildik ama aglamis beni sevdigini soylemis, ama birlikte degiliz... ya bende cok seviyorum, ama onun huyu boyleydi, sevse bile fazla deger vermiyordu!

• adı sinan mı yaa benim eski sevgilimi anlattın sanki ?

0|0
    0|0
  • basta coook seviyorsunuz demişsin ama sen bence ikinizin yerinede seviyorsun tüm bunları yapması ancak telafi etmek istemesiyle katlanılabilir bir hal alır onun dısında eminim seni onu onsuz severken daha mutlu olursun onun seni sevdiğini sanmıyorum

0|0
    0|0
    • biz ayrildik. sevmese coktan ayrilrdi benden, gecen agladi cok sevdigini soyluyor. ama neden bu ilgisizlik? bencil bir kisilik, simarik. hep onu pohpohlayacan.. bende katlanamadim tabi. ama seviyorum unutamiyorumki

• anliyroum, umarim ilerde sabrin tukenmez, ben bundan cok korktum.. alllah insallah sabrini verir sana.:)

• amin herkese :)

• katlanma. sinirlerine yazık.

1|0
    0|0
Yükleniyor...