Neden tüm insanlar zayıflayıp çubuğa dönmek için can atıyor?

Etrafıma bir bakıyorum da, herkes ince kalmış erkekli kızlı, bikaç kişi hariç. Arkadaşlar zayıflamak güzel de, yemekler nimetler insan için var, çubuğa benzemeyin. Ben böğle diyorum çünkü görüşüm öğle. Yani erkek dediğinde akla ne gelir? Güçlü, korumayı seven... eee? Bunlar incecik bedeniyle napacaklar? Ya seksi kız dediğinde akla ne gelir? Afedersiniz de göğsü orta, karın az, arkasında da azcık bişe. Neden herkes bunları unutuyor acaba, sonrada kızlar bana bakmıyo, erkekler bana bakmıyo.

2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya bence bu isi bilincli olarak yapan kesim cok az. Yani kisacasi beslenme denilen seyden zerre anlamiyoruz genel olarak. Sadece yiyoruz, ikisi farkli seyler. Sonucta kilo mu vereceksin abar hicbirsey yeme bir deri bir kmik kal, metabolizman cöksün yavaslasin kronik stres olussun vucunda.. insanlar farkinda degil ama olan bu. Oysaki gunumuzde en saglikli profil olarak sporculara atletlere bakildigi vakit, saglikli bedenin dengeli bir kas yag oranina bagli oldugunu goruyoruz, cılız ve sıska olmak fitlik gostergesi degil.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum sonuçta fit denince ideal vücut akla gelir ağacın buz tutmuş dalı değil

Kızlar Ne Diyor 22

• Bizde can atıyoruz ama cevrem camış gibi cubuga dönen kimseyi görmedim ben dahil😂erkek olsun kız olsun ben çok sevmem zaten giydigin yakışmıyo bikere vursan üflesen esecek gibi (kedi ciger mevsuzu)😂😂

0|1
    0|0
    • Aynen giydiğin bedene oturmuyor ki çubuğa dönünce bir rüzgar essin üzerinden çıkacak

• Insanlar uzun süre yaşamanin anahtarini buldular çünku. Kilolu insanların daha çok hastalandigi belirlenmiş. Şeker hastalığı, kolestrol, kalp damar tıkanıklığı, kanser, tansiyon hep cok yemeden bunlar doktora gidince doktor ne diyo zayiflaman lazim diyet uygula diyor. Ne kadar az yersen o kadar iyi yani. Saglikliyken sağlığimiza dikkat edelim

0|0
    0|1
    • Nimetlerin hepsi insan için yaratılmış Allah tarafından. Yemeyelimmi yani olay bumu

• Ye tabi canim ama dengeli ye herşeyin bir ölçüsü var azi yarar çoğu zarar. Birde yemeğe başlarken Bismillahirrahmanirrahim dersen daha da güzel olur😉

• bu dünyadaki nimetler insanoğlu içindir niye yararlanmıyosunuz :)

0|1
    0|0
  • dogru diyorsun 😉

0|1
    0|0
  • 170 boy 65 kilo ideal mi😂

0|1
    0|0
  • Hakli ozellikle erkekler zayif olunca itici oluyor

0|2
    0|0
  • Çubuk değilde ideal formda olması için çabalamalı 👌

0|1
    0|0
  • Kiz ben 160 im ama 54 55 kiloyum yani hic bir zaman kraker olmadim keske az gobegim olsa 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ben kilo almak istiyorum 😂😂

0|0
    0|0
  • Zayif olmak daha güzel bence

0|0
    0|0
  • zayıf olup squat yapinca gayette güzel oluyor valla

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • 36 bedenim ve çubuk değil fit diyoruz biz ona

0|0
    0|1
    • Eğer bir kızın kolunda damarlar görünüyorsa yazı yazdığında felan çubuktur o

• çünkü sağlıklı düşünemiyorlar onlar

0|0
    0|0
  • Cubuk değil de fit olmak için

0|0
    0|0
  • Bence insan gercekten cok zayif olmamali zayif. olmak guzel olsada gercekten gereginden fazla zayif insanlar var. Mesela bizim sinifya bikiz vardi elini siktiginda tum kemiklerini gorebiliyodunuz. Yani cok zayif olmak insanlarin sacmalidigi bir konu.

0|0
    0|0
  • Bazıları seviyor saçmalamayi

0|0
    0|0
  • Çubuğa dönmek için değil koca bir göbeği olmasın diye :)

0|0
    0|0
  • Özenti nesil yetişiyor

0|0
    0|0
  • Yo ben bu halimden çok memnunum 😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 12

• Psikolojik bir rahatsızlık olmalı.

0|1
    0|1
  • Onemli olan kac kilo oldugun degil. Gobeginin olup olmamasi. 180'e 80 kiloyum gobek cikmadigi surece sikinti yok.

0|0
    0|0
  • ben 99kg yum :D

0|1
    0|0
    • Fotodaki sensen fitsin abi

• Estetik sifir sende vucudun parcali degil gogus anatomisi kotu

• teşekkür ederim yorumların için 👍

• Bunu yazan kilolu baskalarininda kilolu olmasini istiyo
    Saglikli bir birey zayif olur zatn
    dunyada en cok yasiyon insanlarin cogu zayif
    Guc kismina gelince emin ol kilolulardan daha atik ve giclu

0|1
    0|1
    • Ben kilolu değilim, 1.90 boyum 84 kilom, sadece sinir gıcık oluyorum çubuğa benzeyen hava atmaya çalışan tiplere

• Çünkü kapitalizm bunu söylüyor. Hamburgeri ye kolayı iç , barbi daha güzel ona benze. Spor salonuna git para öde , spor malzemesi al para öde, ilaçlara para öde. Bunları dayatmak içinde medyayı kullanıyor. Açıkçası benim görüşüm Erkekler zayıf kızlara aşık olur balık etliler ile evlenir.

0|0
    0|0
  • haklisin.

0|1
    0|1
  • Valla 180 ve 54 kilo yum o dediklerinin hiçbirini elde etme sorunum yok beğenmeyen de begenmesin umurumda değil

1|0
    0|1
  • Bende kiloluyum kilolu olacağıma cubuk olsaydım daha iyiydi.

0|0
    0|0
  • Bilmem fit olmak için

0|0
    0|0
  • valla ben kalıbımdan memnunum sadece bir 10 kilo fazlam var ama allaha sükür vurdugum yere iniyor tek atıyorum :D niye celimsiz kalayımki

0|0
    0|0
  • Kızlar genellikle

0|0
    0|0
  • valla ben yapili ve kasli bir insanim gömlek alirken her zaman omuzlar sigmiyor gogus sigmiyor ozenmiyor degilim zayiflara ama ben istedim bu vucudu sadece bazen sikinti getiriyor sandalyede kollar omuzlar disarda kaliyor filan zayiflik daha konforlu bir hayat bence ama gorsel olarak degil tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...