Spor salonuna giden varmi ??

Arkadaslar yaklasik 6 ay önce düzenli olarak spor salonuna gidiyodum ama cogu zaman kardio egzersizleri yapiyodum. ama bu hafta yine baslicam ve zayiflamak degilde düz ve biraz sert bir karin sert bacaklar ve kalcaya sahip olmak istiyorum. bunun icin kac dk kardio kac dk kas calismasi yapmaliyim ? bu konularda iyi bir bilgisi olan yazsin lütven

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu istediklerini evdede yapabilirsin Spor salonuna ihtiyacın yok Karın ile başlayalım 3 set maksimum mekik öyle 10 20 ile olcak iş değil bunlar bunu kendin belirlemelisin zaten 1 2 haftadan sonra değişikliği hissediceksin ondan sonra yine mekik pozisyonu al ve ellerinle ayak bileklerine dey yandan yani sonra benim en çok favori hareketlerimden birisi yine mekik pozisyonu eller ensede sol ayak sağ dirsek sağ ayak sol dirsek'e deydirmeye çalış. 30 saniye dinlen. sonra evet yine mekik pozisyonu elleri birleştir ve bacak arandan it. Sanırım karın için biraz fazla yazdım ama yapabildigin kadar :)

Sıra bacakta :) Benim favori hareketlerimden birisidir sevcegine eminim ama bacaklar biraz titriycek :D kendini duvara yasla sandalyeye otururmuş gibi hiza al yani çömel biraz ve 45 saniye dur 30 saniye ara 45 saniye dur birsonraki hareket eğil kalk bel dik eller ileri bakıyor karın kasları sıkılı yapabilirdigin kadar burda yapabiligin kadarın aslı hisset kaslarının çalıştıgını yani yandıgını hisset :)

Geldik kalçaya :)

Afedersin ama köpek pozisyonu al :) sonra bir ayagını kaldır yukarıya dogru unutma karın kasların sıkılı olsun vede hareketi yaparken 90 derece olması gerekir bacağın ve sonra yine aynı pozisyon bu sefer yanlara aç yani bacagın oldugu pozisyonu bozma yanlara dogru kaldır . son hareket bilioyrum yorulucaksın ama birşeyler feda etmelisin :) eve bu hareketimizde köprü yere sırt üstü uzan eller yanda sabit sadece diz üstünü kaldır hareketi yaparken yine sana kalmış set ona göre ayarla :) Benden bu kadar iyi antremanlar. Umarım yardımcı yazdıklarım yardımcı olur sana iyi günler... :)

1|0
    0|0
    • cok tesekkür ederim hareketler cok iyi. ama sorun surda evde nedense yapamiyorum :( bigün yapiyorum ertesi gün yapasim gelmiyo ama spor salonuna cok düzenli gidiyodum aylik baya para ödedigim icin kendimi mecbur hissetmemden dolayi galiba :D ama bu hareketleri ordada deneyebilirim ve cardioda yapmak lazim sanirim haftada 3-4 gün gitsem yarim saat kardio yarim saat agirlik iyi olurmu

• evet vay halime :D bu arada türkiyede yasamiyorum yurt disindayim fiyatlar böyle

• belli zaten yurt dışı oldugu ama ordaki spor salonlarıda buraya göre çok çok büyük :D

Erkekler Ne Diyor 15

• vücut tipini bilmiyorum ama biraz kardio ve ağırlık ile güzel bir forma ulaşabilirsin ,tabi bunu yaza başlamadan 6 ay önce başlaman lazım şimdi fit bir vucut ile yaza başlıycaktın:)Beslenme burda çok önemli tabi ona dikkat ediceksin şeker ve undan uzak duruyoruz.salona gidiceksen squat ve deadlift hareketleri bacak kalça ve sırt için çok iyi form yakalamanı sağlar haftada 4 gün ayırabiliyosan yeterlidir bence ama antremanlarının hakını vermelisin :)zayıflamak istemediğini yazmışsın o zaman kendine ya kardio içi gün koy ya da ağırlık çalıştığın güne 20 dk kardio ekle bu tamamen sana kalmış

1|0
    0|0
  • kendi vücut ağırlığı ile yapılan hareketleri iste hocadan!daha kalıcı olur

1|0
    0|0
  • isin zor o zaman;) cok sıkı ve uzunca bir sure calisman lazim. sert bir karin icin kardio sart yarim saat kardio ardindan 45 dk kadar bolgesel calisma yapmalisin ama unutma bu surede sana yag aldirmayacak kas almana yardim edecek besinler tuketmelisin yani siki bir diyet seni bekliyor olacak ve tabi sabir

1|0
    0|0
  • spor salonundaki hocalarının goruslerini dinlemelisin sonucta seni gozlemliyenler olnlar senin calısma duzenini gormuyen kulaktan dola bilgilerle sana rehperlik edecek insanları dinlersen istedigin fizige ulasman zor olur

1|0
    0|0
  • burdan program yazsam da sana senin hocadan alman daha mantıklı. çünkü kilon, yağ oranın kas oranın bunların belirlenmesi lazım. burdan verilcek bilgiye göre mi hareket edicen. zaten salona gidiceksin orada sana program yazacaklar

1|0
    0|0
  • ortalama 1 saatini ona ayır

0|0
    0|0
  • 15 dakika bisiklet 15 dakikaya yakın eliptik 2 adet barfiks çekebilirsen çek sonra mekik çek sonra squat yap 2x10 sonra yavas yavas arttır

1|0
    0|0
  • 1saat yeterli fazlada yapsan etkisi olmaz zaten vucut aldigini almistir ve haftada 3 gun gitsen yeter

1|0
    0|0
  • sadece ısınma amaçlı bıraz kardıyo yap derım bende aynı dertten yakınıyrum daha oncelerı 30 dk kardıo yapardım sana onerım mekık karın kaslarını sıkıstırır aynı zamanda kardıo sart yanında tabi ozellıkle mınderde mekık cekmeyı dene daha cok yandıgını hıssedeceksın yana acma hareketlerını ıhmal etme ve bırazda adonıs bolgenı calıstır ...

0|0
    0|0
  • 2 haftadır Fitness'dan uzaklaştım =( kendimi çok tuhaf hissediyorum..

0|0
    0|0
  • 8. senem cevabım kısaymış tabı dıle kolay 8 yıl

0|0
    0|0
  • şimdiden egzersiz yapıyorum sağlık sorunu biterse baslıyorum kontrolden sonra

spor salonuna gidince ordakilere sorsan daha iyi cevap alırsın

0|1
    0|0
  • roberrto carlos gibi yani :D

0|0
    0|0
  • bir hafta sadece kardiyo yapıcaksın bir hafta kas yalnız kardiyo ile kasıda karıştırabilirsin bölgesel yapmazsın tüm vücut hareketlerini yaparsın aynı işlevi görür spor bitince mutlaka 10*3 çakı hareketi 10*3 de mekik mutlaka hergün

0|0
    0|0
  • Hocan'a hacim çalışmak istediğini söyle uygun bir program hazırlayacaktır.

0|0
    0|0
    • Kardeşim Sıkı kalça istiyor hacim ile ne alakası var. yanlış bilgiler verme.

• Hacim ne oluyor beli inceltirsin zayıflarsın ve sıkılaştırırsın benmi yanlış biliyorum ?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben pilatese gidiyorum o yetiyo

1|0
    0|0
  • Cardio gerekli kas için de ne kadar olması gerek bilmiyorum,3 setmiş ama.

Bisiklet,koşu bandı bir de ellerinle yaptığın bir şey.

1|0
    0|0
  • bence vücut yapına göre gittiğin spor salonu hocasıyla görüşmelisin o sana yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Konu çalışmadığım yerden çıkmış :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...