İlk görüşte aşkın tarifini yapar mısınız?

onu gördünüz inanılmaz bir şekilde heyecanlandınız ya da ne biliym daha farklı duygular oldu ne hissettiniz tam olarak ve bu his ne kadar devem etti?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• İlk görüşte AŞK değil Beğenme olur hoşlanma olur. Hiç tanımadığın konuşmadığın karakterini bilmediğin bir insana nasıl aşık olabilirsin. Diyelim Çocuk çok yakışıklı fizik muhteşem ama yanına geldi iki kelimeyi bir araya getiremiyor kekeliyor onu da geçiyorum olgun değil çocuk gibi davranıyor. Eee ne olacak şimdi aşık olup körü körüne peşinden mi gideceksin. ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ulan hiç tatmadım öyle bişi.. Hani tamam bazen oluyor bankada falan denk geldiğim kızlar bazen ciddi anlamda çok seksi gözükebiliyor ama buna ben şimdiye kadar aşk değil cinsel dürtü dedim =) Bankadan çıkınca da unuttum gitti zaten :D

1|0
    0|0
  • dırdır yapıncaya kdar devam eder

1|0
    0|0
  • Böyle ilk görünce tüm hayat duruyo.. Objeler hareketsiz sadece o hareketli fakat onun hareketlerde yavaş yavaş ambiyansi bozmayacak sekilde sacları dalgalanıyor hafif rüzgarla gözleri sacları parlıyor ve dudak mimikleri aheste aheste.. Yüzünde ufak bir gülücük.. O an böyle düşünmeden kalıyorsun sadece sanat eseri gibi iZliyorsun.. Böyle bisey iste

0|0
    0|0
  • hangi onu. devem eden bişi yok olan da yok aşk da yok :))

1|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk yaşamadım... Bilmiyorum öyle şeyler...

1|0
    0|0
  • guzel bısıse agzının salyası aka aka ızlersın yanından gecer gıder mal gıbı kalırsın oldugun yerde :D

1|0
    0|0
  • heyecanlanırsın, hezeyanlar basar, iştah artar, gereksiz sevindirik olursun, bazen mutlu etmek olmak için düşünmen bile kafi olur, sonraları rutinleşen herşeyde olduğu gibi sıkıcı gelmeye başlar.

1|0
    0|0
  • böyle pıç gbin ibine gibin bieşy

2|0
    0|0
  • ağzının boğazının kuruması kalp atışının ritminin artması

0|0
    0|0
  • sanki koca memlekete bir o var başka yere bakamıyorum baya sürdü :) bıraksalar hıc gıtmezdım eve :)

1|0
    0|0
  • gözleri sana güzel bakıyosa ve gülümsüyosa ilk aşk budur

1|0
    0|0
  • mide bulantısı

kusma

başağrısı

dizlerde yorgunluk hissi

gözlerde geçici körlük

...

:D

1|0
    0|0
    • On dakka daha durursa ölmesin o vatandaş =)

• Aynısı bende de oldu... Aynısı... , Erkeğin kalbine giden yol mideden geçermiş derken, orada birşeyler, bir kaos falan Adına da gıda zehirlenmesi dediler ve sonuçta midemi yıkadılar..::((

• demekki aşık olan insanın midesini yıkamak gerekiyor :))))

• Konuşamazsın, büyülenmiş gibisindir, sadece odaklanırsın, inceleme süreci boyunca etrafı bile duymazsın. Beynin de sorular başlar. ne yapacağını bilemezsin.

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşık olmak nasıl bir ergenliktir :D

0|0
    1|0
  • ilk görüşte kalp krizi :) benim başıma geldi günlerce çalıştığı yere gittim ama ilişkisi olduğunu öğrenince yine kalp krizi :)

0|0
    0|0
  • türkçem bukadarına yetmiyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç yaşamadım :\ Tarif veremiyorum

1|0
    0|0
  • onu ılk gordugunde ıcınde kelebeklerın ucuşması gıbı oluyor,karsı tarafta aynı duygularla sana bakınca o heyecan koskocaman bı hazza donusuyor :) aslında anlatılacak bırsey deıl yasanması lazım :)

0|0
    0|0
  • ilk gorduyumde...ingilizce dersine girmek icin okulun 3cu katina cikmistik ogretmen sinifin kapisini acmasi icin disarda kolidorda bekliyoduk ve...onu gordum ilk defa birinin gozlerine aptalca bakiyodum sadece bakiyodum,ne oldugunu anlamadan bakiyodum...

1|0
    0|0
Yükleniyor...