Bugün akşam olsun neler yapacaksızınız???

Hafta başının ağırlığımı bilmiyorum,ama hemencik gün geçsin eve gelip yemek yapayım sonra açıp klimayı, playstatıon ı geceye kadar bira içerek maç yapmak istiyorum.siz akşam olsun da hemencik şunu yapıcam dediğiniz neler var merak ettim:))

Güncellemeler:
sonunda akşam oldu offfffffffff yaaaaaaaaaaa evimmmm

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hatunu işten alıp sahile götürecem

0|0
    0|0
    • ahh birde çikolatalı dondurma ya da varsa meyvelibiciiii depmeyin keyfime

• süpermişsin yaaaaaa:)))))))))))))

• Tabi canıım aman acımayın bize bizim hatunda bacak kadar boyuyla ne bulursa yiyo arkadaş ya sanki dersin 1 hafta hiçbişey yememiş

Erkekler Ne Diyor 6

• :))))) süper ya :))) ben de akşam arkadaşlarla buluşup puba gidicem yemek yiycez içicez sohbet edicez

0|0
    0|0
  • Daha plan yapmadım, ama arkadşlarla olacağım kesin de hangileri olur bilmiyorum...

0|0
    0|0
    • yaz akşamları demek muhabbet demek dimi ama:))

• Aynen ya, günde 4-5 saat uyku ile günler geçmiyor, bir de ofiste sekreter yıllık izne çıktı, herşey bana kaldı ..:(( Hem uykusuz hem ofis bekliyorum... Ama akşam muhabbeti bekle beni...:))

• Taş içip patlamak istiyorum.

0|0
    0|0
  • eve gidip çay içip yatıcam :D monotonluğa bak mınaaa.

0|0
    0|0
  • sendekı keyıf kımsede yok bro emın ol :D

0|0
    0|0
    • bendeki miii :))

• bro o dedın zor aılenle yasıyosun yapamazsın pc pederde saten ya sadece bıra ıcebılsem evde yıne ıyı

• anladımmmmmmm ama olsun yaa sende daha güzel ohhh yemeğin hazır uzat ayağını aç tv yayılll:)))

• evet gidp uyumak istiyorum ispanya maçı yüzünden 4 de uyudum serefsizler 3 yediler

0|0
    0|0
    • uykusuzluk değilde sıcakk mahfediyo:)

• nedemek el sallamak yanınıza gelirim ben:))) ben hergün iddaaa oynayacağım ama ufacık paraya:))keyfineeee

• :))))) süper grup kurarız

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...