Kadınlar da eşlerini aldatır mı?

Kızlar kocanızı ya da sevgilinizi hiç aldattınız mı? Cevabınız evet ise: Neden ilişkinizi bitirmek yerine bu yolu tercih ettiniz? Kiminle aldattınız? Kocanız onu tanıyor muydu? Sonrasında pişman oldunuz mu yoksa aklına geldiğinde hala dudaklarını ısırıyor musun? Bir kerelik miydi yoksa düzenli olarak birlikte oldunuz mu? Çocuğunuz var mıydı? Eşinizinde sizi aldattığını düşündünüz mü ya da biliyor muydunuz? Farklı kişiler oldu mu? Duygusal bir ilişki miydi yoksa sadece seks için miydi( ya da seks sizin için "sadece" kelimesiyle geçiştirilemez mi?) Çevrenizde bunu yapan tanıdıklarınız var mı? Kızlar bunu erkekler gibi kız sohbetlerinde ya da en iyi arkadaşlarıyla paylaşırlar mı?

Cevabın hayır ise: Bunu hiç aklından geçirdin mi? Kimi istedin? Hala istiyor musun? Eve gelen damacana su dağıtıcısının üstüne atlamak istedin mi ya da onun seni sıkıştırmasını arzuladın mı? Seni bunu yapmaktan ne alıkoyuyor?

Benim sormadığım ve konuyla alakalı ne varsa anlatabilirsiniz! Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Güncellemeler:
verecek cevabınız yoksa boş boş konuşmayın lütfen!

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• --Anlaşılan sen karını aldattın. Ya da aldatmayı düşünüyorsun. Eğer aldatmayı düşünüyorsan neden düşünüyorsun?

--Eşin sana yetmiyormu? Yetiyorsa neden bu tür şeylere heves sarıyorsun?

-- Çokmu film izliyorsun?

-- Eşin evde yokken eve gelen temizlikçiye sen hiç saldırmayı düşündün mü?

--Düşündüysen neden düşündün?

-- Kadın mı sana sarktığı zaman olayı etkinleştirirsin yoksa o kadın bir şy yapmasada sen baştanmı çıkartırsın?

-- Peki bunu eşin duysa neyaparsın?

-- Eşin duymasa pişman olurmusun?

--Sen evli birisiyle aldattın mı?

--Aldattıysan çekici kılan şey neydi?

--Cinsellik içinmi aldattın yoksa duygusal anlamda bir şeyler hissettiğin için mi?

--Eğer aldattıysan sen hala aldatmak istiyormusun?

--Otobüste giderken ya da yolda giderken sapıkça düşüncelere dalıyormusun?

--Dalıyorsan neden dalıyorsun?

--Etkilendiğin şeyleri eşinede giydirebilirmisin ya da hayalindeki insanı eşinin üzerinde kurup onu çekici güzel bir kadın yapabilirmisin?

--Eşini aldattıysan neden sen boşanmak yerine aldatmayı tercih ettin?

-- Karın aldattığın kişileri tanıyormuydu?

--Bir kerelik mi yaptın yoksa devamı geldimi?

--------O kadar soruyu sorana kadar bunları önce kendine sor öyle bir olay yaşasam ben neyaprım nasıl tepki veririm diye bir sor kendine. DİP NOT: BİR DOKTORA GÖRÜN GİDİŞHATIN HİÇ İYİ DEĞİL..!

1|0
    0|0
  • kaç yaşında adamsın işin gücün yokmu sabah sabah fırıldak herif

0|1
    0|1
  • Aldatmadım

0|0
    0|0
  • aldatmadım bu yazdıklarının hepside iğrenç şeyler

0|0
    0|0
  • bu ne ya manyakmisin?ilacmi aldin ickimi ictin napdin ya,soru sorma otumu yedin?

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Aldatma hevesine tutulduysa ya da içinde aldatma arzusu olup bitirecek şeyleri merak ediyorsan git eşinle konuş bu konuları..Konuşamayacaksan psikiyatriye yazalım seni.. :)

0|0
    0|0
  • abi az kendine gel ya sabah sabah bu ne :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...