Yüzme bilenler veya kursa gidenler bakar mı?

Arkadaşlar yüzme kursuna gidiyorum.Başlayalı 1 hafta oldu.Adeta sıkıntı çekiyorum.Hafta içi gidiyorum.Bu hafta sondu ama ben gitmedim bugün.Ama maalesef diğer günler gitmek zorundayım.Günlük 2 saat ders görüyorum.

Ama çok yoruluyorum mesela hoca ayakalarını suda çırp diyor ben aşırı yoruluyorum.Kısa bir süreden sonra tıkanıyorum.Ayaklarımı vuruyorum elimden geldiği kadar ama olmuyor.Bir de yüzme bilenlerin arasında ders gördüğüm için kötü oluyor tabii.Olimpik havuzda yüzdürmeleri daha beter batarım diye korkuyorum.Ve nargile yapamıyorum.

Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• nabıyon birader sen okadar ders alıp ben bir günde öğrenmiştim yüzmeyi .yorulman normal başlarda.

0|0
    0|0
    • 1 hafta geçti hocam hala olmuyor yani.Allah'tan bu hafta son kurtulcam artık.

Yüzmeye gittiğim her gün çin işkencesi bana :((((((((((((

Zorunluyum bir de ...

• suyu sevmelisin yoksa öğrenemezsin önce olayı kafanda bitir ben yüzücem de bunu dedikten sonra hoca falan gereksiz suya girdiğin gibi başlarsın ilerlemeye.olay kafada bitiyor hala vaktin var hazır para veriyosun öğren yüzmeyi bir gün işine yarar.

• Dostum şurda kalmış 4-5 gün sevsem ne olur sevmesem ne olur ki?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence kursa gitmek yerine topla bir gün arkadaşlarla havuza gidin

sen karambole atla çırpın çırpın çırpın boğulursan arasında yüzme bilen arkadaşın atlar zaten

suya öyle kursa gidince öğrenemezsin yaw :o

0|0
    0|0
  • aynn bende gidiyorum 2 kere gittim benim de hafta içi gerçekten bikere boğuluyodum çok korkuyorum yarında gidecem napmalıyım :/

0|0
    0|0
  • Normal baslarda. Yüzmeden önce hafif duş al ve yürüyüs falan yap.

1|0
    0|0
  • İlk zamanlar bunlar alışırsın sen yine de devam et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yüzme en yorucu spor zaten yorulman normal

zamanla kondisyonun artar

0|0
    0|0
  • Yorulursun tabi.Kondisyon eksikliği var sende pc başında oturacağına git koş.Ayrıca havuzda boğulmazsın korkacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Benim görüşüm bu kardeşim çırp dediğinde deli gibi çırpıp enerjini bitirme Batmak konusunda şunu söyleye bilirim gözlük kullan çünkü nerede oldugunu göremessen hiç bir yere gidemessin :) yani rahat ol sakinleş

0|0
    0|0
Yükleniyor...