Hiç tanımadıgım bırı kızın benım ıcın ıddaya tutusması...

hiç tanımadıgım bir kız en yakın arkadaşımla benım ıcın ıddaya tutusmuslar erkek arkdsım kazanırsa kızın ıphone5 nı alacak kız kazanırsa arkdsımın maaşını alacak kızın ıddası su benı ıkı haftada koluna takabılırmıs kızda fena degıl yanı eger kız benı takarsa arkdsım kaybedeck sızce ne yapmalıyımm bence kızı red etmelıyım arkdsımı kaybedemem

Güncellemeler:
gencler belkı merak eden vardır ıddayı erkek arkadasım kazandı ama benı kaybetti :(

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşınla anlaş iphonun parasını kırışın arkadaşını seç :D ama yok arkadaşın hayır derse inada bin kızı tak koluna :D

0|0
    0|0
    • kızı her turlu takarım kolumada kızın bana gercekten asık olmasından korkuyrumm cunku bu tur olaylarla cok karsılastım ama arkdsımın yanında olacam her ne kadar benım uzerımden ıddaya gırmıs olsada gercekten cok uzdu benı

• sana yazdım ya arkadaştan kazanacağı şeyin yarı parasını isterdim. hayır derse gidip kıza durumu bildiğimi söylerdim onunla parayı kırışalım derdim. ister istemez bir taraf kabul etmek zorunda sonuçta. :D

• vallaha senınkıde gayet mantıklı geldı bana :D

Kızlar Ne Diyor 3

• kız iddiayı kazanıp maaşı aldıktan sonra seni şutlar ama arkadaşın her zaman yanındadır kıyma ona

0|0
    0|0
    • evet cok haklısınnn ama ben sızın yorumlarınıza dayanarak erkek arkdsımın yanında durcamm her ne kadar benı uzsede belkıde kıza haddını bıldırmek ıstemıstır ...

• Ve bundan senin haberin var.tabiki bırak kız kaybetsin.

0|0
    0|0
    • evet cok yakın bır arkdsım ıspıyonladı aslında bu ıddayı duyunca uzuldum hanı dedım kendı kendıme degerım bır ıphone kadarmıs :D

• o zaman oyun başlasınnn :))

• Kalbinin sesini dinle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ikisinide şutla..seni nasıl böyle bir şeye dava konusu görebilirler?rezillik...birde bunu ögrenmişşsin ikisinide karşına al senin ı phone nu da senin maasının da a.q demen yeterli..onlar anlar zaten anlıyacagını..

0|0
    0|0
    • aslında senın dedıgını dusundum ama arkdsım grur yapmıs cunku kızın soyleme uslubunu begenmemıs haval havalı alır koluma takarımm demıs seytanaa uymak ıstemıyrum

• sana katılıyrum bak bunuda ama bu kıza cok ıyı bır ders verecem hayatının dersını alacakkk...

• Gonlu genis olan sukutu ogrensin

0|0
    0|0
  • Kızın 2 cilvesine gelme kardeşim arada sende takılırsın iphone la : d

0|0
    0|0
    • ya aslında cok sacma bır ıddaa haklısınnn vallaha :D

• Helal sana :)

Yükleniyor...